minne kullanıcısının son içeriği

1. minne

Yerli Çekme Karavan Üreticileri

okadar minicik değil, mini modeline 2 ufak cocuk ve 2 yetişkin cok rahat sıgabilir. web sitesinde vardı fiyatları www.cubiccaravan.com 35 bin tlden başlıyor yanlıs hatırlamyyorsamda full modeli 45 bin tl ye geliyordu.
  2. minne

Cubic Caravan

3.60 modelinizin görselleri web sitenize ne zaman eklenirr??
  3. minne

Yerli Çekme Karavan Üreticileri

biz bekliyoruz heyecanla :smiley: bursada kullanan 7 - 8 kişi var sanırım mini modelini. cubic caravanın gece gunduz üretim yaptıgını biliyorum. herkese vaktinde yetiştiriyorlar. kullandıkları malzemeler kaliteli. hele bugun NK karavanın videosunu incelediğimde aman allahım dedim...
  4. minne

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Türkiyede çok adalet olmadıgı için bu insanlar haklarını zor arıyorlar. böyle birsey olabilirmi? rezalet resmen. işin ehli yapmadıgı zaman böyle oluyor.
  5. minne

Karavan Seçimi

motokaravan kullanan arkadaşlarda yazsa aslında artısını eksisini ne güzel olur.
  6. minne

Karavan Seçimi

Bence bu noktada hangi cekme karavani tercih ettiginiz onemli. Mesela cubic karavanin mini modeli var. Piknik sepeti gibi al onu her yere git. Karadeniz de istedigin yaylaya çık. Ama sen hem luks olsun , hem genis olsun, hem tv olsun dersen o aldigin karavanla anca kamp yerlerine gidebilirsin...
  7. minne

Karavan Seçimi

merhaba, biz cekme karavan kullanıyoruz. nedense motokaravan bana mantıklı gelmiyor. kamp alanına yerleşiyorsun. sonra acıktın haydi kampı topla yola cık. daha zor gibi geliyor. önceden 5,25 buyuk bir karavan kullanırken onu satıp daha kucuk bir karavana gectik. biz karavanı sadece uyumak icin...
  8. minne

Cubic Caravan

ne kadar doğru bir bakış açısı. sonra bayanlar sevmez tabiki karavan tatillerini :) cubic caravanı yakınen biliyorum. bir bayan olarak dışarıdaki mutfak 100 puanlık bir tasarım bence. sıcak havalara heleki birde buhar ve ocagın sıcaklıgı eklenince felaket oluyor. 1 ay sonra bizde Cubicci...
  9. minne

Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu

Ynt: Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu teşekkürler
  10. minne

Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu

Ynt: Gezenbilir 1* Balıkadam Kursu Merhaba, Bursa taraflarındada eğitim için önerebileceğiniz bir yer varmı.
  11. minne

"Mine'nin Objektifinden" :)

Ynt: "Mine'nin Objektifinden" :)
  12. minne

Kişisel Galeri (eftaLYa)

Ynt: Kişisel Galeri (eftaLYa) Fotoğraflarınız çok güzel, tebrikler
  13. minne

Şimdi Kapı Çaldı Diyelim, Kim Gelsin İstersin?

Ynt: Şimdi Kapı Çaldı Diyelim, Kim Gelsin İstersin? babam :(
  14. minne

"Mine'nin Objektifinden" :)

Ynt: "Mine'nin Objektifinden" :) iyi bir fotoğrafçı bunları söylüyorsa sevinmeliyim :) Teşekkürler
  15. minne

Kullandığımız Makine ve Ekipmanlar

Ynt: Kullandığınız Makine ve Ekipmanlar Body : Nikon D70s Lens : Nikon Nikkor AF-S DX 18-70mm Diğer :Tripot, uv/polarize filtre , çanta Tripot : Sony Tarzım: Portre, gezi, gündelik yaşam, manzara, çicek, böcek :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri