mehmetto kullanıcısının son içeriği

1. mehmetto

Antalya'da Land Rover Servisi

Ynt: Antalya'da Land Rover Servisi EAS aslında bildiğimiz küçük bir hava kompresörü (aracın ön kaputun altında sürücü tarafına yakın). bu kompresör 4 adet süspansiyona hava pompalaması ile birlikte şişmesine dolayısıyla aracın yükselmesine neden oluyor.Araç konsolundaki bir düğme yardımı ile 4...
  2. mehmetto

Tanışma Köşesi (Off-Road)

Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road) Merhaba. Adım Mehmet Ömür. Bankacıyım. Antalya'lıyım off-road ve scuba tutkunuyum. Tam bir Land Rover hayranı ve kullanıcısıyım. 96 model P38 kasa range rover sahibiyim. Herkese selamlar.
  3. mehmetto

Ynt: Antalya'da Land Rover Servisi körük ve kanal iptalini tamiri için gerekli parçaların gerçekten pahalı olması nedeni ile değiştirdim. Anavatanı İngiltere'de bile ucuz olmamasından dolayı genelde yapılan tercih budur...Off road'da çok bir fark yok aslında ama EAS (electronic air suspension)...
  4. mehmetto

Arkadaşlar merhaba. :) Antalya'da yetkili servisten arkadaşlar eski sanayide servis açtılar.Şahsen denedim gayet makul fiyatlara kaliteli servis ve işçilik yapabiliyorlar (benim 4,6 hse'nin eas iptali yapılıp helezon takabilmek gibi) ::) ::) ...Gerekirse (inşallah gerektirmez) msj atın irtibat...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri