mehmet543 kullanıcısının son içeriği

1. M

Hilux Otomatik Şanzıman Nasıl ?

arkadaşlar teşekkür ederim biraz daha araştırayım bakalım bütçe el verirse 0 km hilux almaya niyetlendim artık
  2. M

Hilux Otomatik Şanzıman Nasıl ?

arkadaşlar merhaba 4x4 Manuel l200 üm vardı ve sattım şimdi 0 km 2.4 4x4 otomatik hilux almaya niyetliyim bu aracın şanzımanı ile ilgili İnternette bilgi bulamadım bu araçla ilgili bilgi sahibi olan arkadaşlar bu aracın otomatiğinde sorun varmıdır yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  3. M

Arazi Vitesi Kullanımı ?

yağmur yağsın biraz çamur olsun deneyip bakacağız artık
  4. M

Arazi Vitesi Kullanımı ?

merhaba arazide mesela çamurlu bir yerde bir tepeyi inip diğerini çıkarken biraz hız yapmam gerekiyor vitesi 4h ye alırsam rahatça hızlanıp çıkarmı yoksa önerilen gibi çamurda 4l ye alıp öylemi çıkmaya çalışayım? 4l ye alırsam hızdan keser çamurlu tepeyi çıkamazmıyım ?
  5. M

Tepe Lambası Yardım ?

hıd lambaların ömrü biraz kısamı oluyor lede göre
  6. M

Tepe Lambası Yardım ?

tavana hem delici hem yayıcı olan led taktım birde hıd lamba takmak istiyorum hıd lambaların ömrü biraz kısamı oluyor
  7. M

Tepe Lambası Yardım ?

delici tavana yayıcı ön tampona mı takılıyordu yanlış hatırlamıyorsam ve deliciyi ön tampona taksam iş görmezmi
  8. M

Tepe Lambası Yardım ?

aracım l200 tavanda yapıştırma bar var 4 tane hid taksam taşırmı ?
  9. M

Tepe Lambası Yardım ?

aracıma tepe lambası takacağım 4 tane halojen yuvarlak lamba mı takayım yoksa Led bar mı takayım hangisi daha iyi ışıltır lamba takarken röle takmaya gerek varmı ve delici tepeye , yayıcı tampona mı takılır?
  10. M

L200 Bull Bar Nereden Bulabilirim ?

merhaba 2013 l200 aracım için istanbulda bull bar arıyorum uygun fiyata nereden temin edebilirim ? üstüne lamba takacağım

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri