Mehmet Yaycı kullanıcısının son içeriği

1. Mehmet Yaycı

Yaban'ci Adam Lİkya Yolunda

Çok tşk.ederim dost o şeref bana ait tüm doğa severler benim dostumdur.Likya Yolu ile ilgili her anlamda yardımcı olurum.bana ulaşmanız yeterli..saygılar
  2. Mehmet Yaycı

Yaban'ci Adam Bİsİkletle İzmİr-fethİye Turunda

Çok tşk.ederim dost sevgiler,saygılar
  3. Mehmet Yaycı

Çok teşekkür ederim dost beni onore etmişsin.Karadeniz bölgesine tekrar geldiğimde elbette seninle tanışmak bana da onur verir doğa sever her kes benim dostumdur sevgiler,saygılar
  4. Mehmet Yaycı

Dost Likya Yolu son eklenen parkurlarıyla birlikte yaklaşık 600 km.kadar dır.Ben bir çok defa yürüdüm.Parkurun başından sonuna bir seferde yürümeyi planlıyorsanız.Bu kişinin deneyimi performans ve konaklama sürelerine bağlı olarak değişebiliyor.Lakin genelde 23 ile 25 gün gibi bir süre yeterli...
  5. Mehmet Yaycı

Dost Likya Yolu son eklenen parkurlarıyla birlikte yaklaşık 600 km.kadar dır.Ben bir çok defa yürüdüm.Parkurun başından sonuna bir seferde yürümeyi planlıyorsanız.Bu kişinin deneyimi performans ve konaklama sürelerine bağlı olarak değişebiliyor.Lakin genelde 23 ile 25 gün gibi bir süre yeterli...
  6. Mehmet Yaycı

Çok teşekkür ederim dost..Bilmukabele
  7. Mehmet Yaycı

Dost son derece haklısınız lakin neyi hangi yaşadığımı anlatacağımı ne şekilde faydalı bilgilendirebileceğimi kestiremedim.Lakin sizlerden gelecek her türlü Trekking ile ilgili sorularınızı seve seve yanıtlıyabilirim.Bu Likya Yolu içinde olabilir genel anlamda trekkig içinde olabilir.Öğrenmek...
  8. Mehmet Yaycı

[/ATTACH] [/ATTACH]
  9. Mehmet Yaycı

Tşk.ederim çok uzun yıllardır doğa sporları ve trekking yaptığım için benim için solo Likya Yolunda yürümek hiç zor olmadı..Toplam 539 km.dir Likya Yolu..

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri