MEfeCeylan kullanıcısının son içeriği

1. MEfeCeylan

Bize Her Yer Karavan

Bu konuda çok haklısınız. Bir alternatif de tenteye 2 çepheli bir çözüm bulmak. Tentenin bittiği yerden yeregelecek kadar ekbir parça olursa ve bu cephe genel olarak güneyli durursa anlamlı bir gölge sağlanabilir
  2. MEfeCeylan

Bize Her Yer Karavan

Teşekkür ediyorum. PSA grubunun tercih sebeplerininden en büyüğü bu iç genişlik oluyor. O yüzden özellikle sordum. Aslında çok uzun boylu değilse birey, diğer araçlar içinde de enine yatağı gayet rahat kullanabilir demek oluyor.
  3. MEfeCeylan

Bize Her Yer Karavan

Elinize sağlık. Gayet güzel ve sağlam duruyor. Peki son olarak ölçü pencere girintilerindne mi yoksa sütun veya kişirlerden mi yatak genişliği? Yatağı enlemesine koyduğunuzda ne civarda bir boyut kalmasını ön görüyorsunuz?
  4. MEfeCeylan

Bize Her Yer Karavan

Burada yatak/koltuk kısmı için verdiğiniz 178cm olan ölçü yalıtım dahil mi hariç mi? Yalıtım duvar meseleleri bitince net olarak ne kalıyor aracın içinde ölçü?
  5. MEfeCeylan

Bize Her Yer Karavan

içerideki düzen önemli. Eğer duş düşünüyorsanız arka sol tarafa onu yapmak. yanında araç boyunca uzanan yatak koymak boy sorununu çözüyor. O zaman psa grubuna gerek kalmıyor, seçenekleriniz artıyor. Boyu da uzunmuş zaten. Böyle bir takım oyunlar yapmanız gerekecektir diye düşünüyorum :) Sabit...
  6. MEfeCeylan

Bize Her Yer Karavan

Kimsenin başına gelmez umarım. Ancak hangi araç olursa olsun bu araçlar ticari amaçlar güdülerek tasarlanıp üretiliyor. Dolayısı ile bu tip konularda zayıf olamalırını normal buluyorum. Daha birkaç yıl öncesine kadar önde üç koltuklu minibüslerin sadece şöför tarafında hava yastığı vardır...
  7. MEfeCeylan

Bize Her Yer Karavan

Umarım sıkıntısız sorunsuz günler yaşarsınız :)Temiz bir araç bulmuş gibisiniz. İnsanlar yüksek kmlerden korkuyor ufak hasar kayıtlarından çekiniyor ancak bence çok problemli bir konu değil bu. İş gereği çok araç kullanıyoruz. 2009 model fiesta almıştık zamanında. 1.25 ve lpgli. Sıfır aldığımız...
  8. MEfeCeylan

Bize Her Yer Karavan

Bu konuda çok haklısınız. Km konusunda özeliikle. 5 yaşında bir araç için kar getirmiş bir ticari ise heleki büyük, çok normal o kmler. Muayene konusunda da haklısınız çok dayanaklı bir sonuç değil orasıda. Ancak bazen oluyor, vergiden düşmek için çokda gerek olmadanalınmış bir araç, alındıktan...
  9. MEfeCeylan

Bize Her Yer Karavan

Bu kiometre hesabı bineğe göre yapılmış durumda aslında anladığım kadarı ile. Yılda 20bin bile yapmayan bir araçtan bahsediyoruz ki bu değere kadar kabul edilebilir bence. Şayet bu yılda ve gerçekten bu kmde bir ticari bulunursa kaçırmamak gerek. Ancak haklısınız 5 yaşında 200-250bin kmleri...
  10. MEfeCeylan

Ford Fiesta'dan Camper

Uzun bir aradan sonra sıra geldi elektrik hattına. İlk aşamada ciddi bir elektrikli alet eklemeyi düşünmüyorum. Şu aşamada aydınlatma konusunu çözse yeterli. Kendi ışığı bir hayli yetersiz içinde vakit geçirmek için çünkü. Fordlar hakkında bir bilgi: Focus ve Fiesta kullanıyoruz ikisi için de...
  11. MEfeCeylan

Forumun 2020 Yüzü Üzerine..

Ayarlar bölümünden dile değiştirebiliyorsunuz eğer menüleri kastediyorsanız. Türkçe ve İngilizce olarak iki dil seçeneği mevcut
  12. MEfeCeylan

Ford Fiesta'dan Camper

Çok teşekkür ediyorum. Bilmiyordum böyle bir baba oğlu. Sitelerini inceledim. Araç anlamında veriye ulaşamadım. Zaten araçta pek bir değişiklik yapmamışlar anladığım kadarı ile. Ancak rota bilgileri gezilecek bölgeler, çok ciddi bir kaynak hazırlamış. Ellerine sağlık onunda. Böle bir hesabı...
  13. MEfeCeylan

Ford Fiesta'dan Camper

Teşekkür ederiz. Lükse gerek yok bizce. Elde de malzeme varsa çürütmek yerine kullanılmalı diye düşünüyoruz. Ek olarak şimdi eldeki malzemelerle bir ürün çıkartmalı ve denemeli diye düşünüyoruz. Denedikçe göreceğiz çünkü gereksiz ve ya eksik yaptığımız şeyler elbet olacaktır. Onları tespit...
  14. MEfeCeylan

Forumun 2020 Yüzü Üzerine..

Yarı en muhabbeti kodlarla yerleşimle alakalı bir sorun. Bu konuda katılıyorum. Sayfa ekrana göre kendini adapte etmiyor belirli bir boyutta kalıyor. Yeni dinamik web siteleri cihaza göre kendini ayarlayabiliyor ki büyük bir güzellik. Kesin işe yarar diyemem ama bazen cihazın ayarlarından yazı...
  15. MEfeCeylan

Ford Fiesta'dan Camper

Bugün yalıtım ve özel hayatın gizliliği konularına baktım. Bütçeyi yok kıvamında tutmaya çalışıyorum :) Evde 90larda alınmış kamp matları vardı. Hem çok yıpranmışlardı hem de mat olarak tatmin edici değillerdi. Bende onları güneşlik olarak kullanmaya karar verdim. aracın camlarına oturacak...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR