lizz kullanıcısının son içeriği

1. lizz

Gezenbilir İzmir; Evka-4 Yamanlar Zirve Doğa Yürüyüş Duyurusu (22 Aralık 2013)

Ynt: Gezenbilir İzmir; Evka-4 Yamanlar Zirve Doğa Yürüyüş Duyurusu (22 Aralık 2013) Ne oldu,bu yürüyüşe kimse katılmıyor mu yaa ? :) Merak ettiğim bişiy oldu.Bu kadar ekonomik şekilde doğanın koynuna varılabiliyor mu ? :) Ankara'da bu kadar ekonomik etkinlikler olmuyor ne yazık ki :)
  2. lizz

Katrancı Nasıldır?

Ynt: Katrancı Nasıldır? rica ederim :)
  3. lizz

fotoğrafçılığa meraklı

Ynt: Fotoğrafçılığa Meraklı :)
  4. lizz

fotoğrafçılığa meraklı

Ynt: Fotoğrafçılığa Meraklı keşke böyle bişiy Ankara'da olsaydı :)
  5. lizz

Katrancı Nasıldır?

Ynt: Katrancı Nasıldır? Katrancı Koyu'na geçen yaz günübirlik denize girme maksatlı gitmiştim.Fethiye'de yani.Ben bugüne kadar hiç çadır kurmuş veya çadırda kalmış olmadığımdan bu konuda pek de bir tecrübem yok.Gene de hatırladıklarımı kabaca anlatayım.Benim gittiğim gün koy oldukça kalabalıktı...
  6. lizz

Kişisel Galeri (Cevdet)

Ynt: Kişisel Galeri (Cevdet) Ben uğramayalı yazmayalı sitede bazı değişiklikler olmuş.Alıntı yapmıştım beğendiğim fotoğrafı gösterebilmek için ama,fotoğraf ortada yok..ama eklendiği tarihten anlarsınız siz benim hangisini kastettiğimi sanırım :)
  7. lizz

Kişisel Galeri (Cevdet)

Ynt: Kişisel Galeri (Cevdet) Üstteki fotoğrafa bayıldım..ne zamandır siteye uğramamıştım..ben gelmeyeli 3-4 sayfa kabarmış sayfanız..Antep fotoğraflarınız özellikle kapalıçarşıda çektiğiniz ilk foto etkileyici..Bir de bereket duası fotoğraflarından ilki...siyah beyaz bir başka yapıyor...
  8. lizz

Küçük Böceklerin Büyük Dünyası

Ynt: Küçük Böceklerin Büyük Dünyası Böceklerin bazısı çok sevimli gelse de bazısı soğuk ya da tiksindirici geliyor bana..Bazıları ise korkunç tabi ki,akrep en başta olmak üzere :) Salyangoz fotoğraflarını sevdim :) ilerde ürkünç fotolar karşısında mağdur olmam inşaallah :D :D
  9. lizz

3. İskenderun Yamaç Paraşütü Festivali (25-27 Mayıs 2012)

Ynt: 3. İskenderun Yamaç Paraşütü Festivali (25-27 Mayıs 2012) takip... Ankara'dan katılacaklar olacak mı acaba merak ediyorum :)
  10. lizz

En Son Hangi Filmi İzledik?

Sinemada izlediğim son film Dedemin İnsanları oldu..sanırım 1 ay oldu.....Seyrettiğim en güzel son dönem Türk filmlerinden biri..Zaman zaman güldürse de,genel itibarıyla içimi sızlatan diyebilirim...Gözyaşlarımı tutamadığım anlar çok oldu...seyretmeyenler seyretmeli diyorum :) Nette ise en son...
  11. lizz

Günün Parçası :)

Ynt: Günün Parçası :) İkisi de çok güzel parça...teşekkür ederim...İlk parçayı ne zamandır dinlememiştim..içim buruldu..... :s
  12. lizz

Günün Parçası :)

Ynt: Günün Parçası :) Çok çok sevdiğim bir parçadır bu benim...içimi buram buram buran...teşekkür ederiz.....
  13. lizz

Kişisel Galeri (Lizz)

Ynt: Lizz'in Fotoğraf Galerisi Verdiğiniz linke henüz bakamadım,yakında bakacağım inşallah...teşekkür ederim :) ama exif nedir diye nette şöyle bir gezindim size cevap vermeden önce :) sorduğunuz o footoğrafın bu bilgilerine ulaşmaya çalıştım ama ulaşamadım,sanırım boyutunu küçülttüğümden...
  14. lizz

Kişisel Galeri (Lizz)

Ynt: Lizz'in Fotoğraf Galerisi Henüz bu işlere yeni dalmaya başlamış biri olarak terimler hakkında da çok bilgili değilim :) Yukardaki fotoğrafların hepsi nikon D3000 18-55 mm. ile çekilmiştir.Sorduğunuz fotoğrafı 2 yıl önce ve otomatik ayarda çekmiştim.Fotoshopladım aynı zamanda.Ayrıca...
  15. lizz

Kişisel Galeri (Lizz)

Ynt: Lizz'in Fotoğraf Galerisi Teşekkür ederim evet,emek olursa yemek de olacaktır muhakkak :) Ayrıca linki de inceleyeceğim,teşekkürler :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri