kucukis kullanıcısının son içeriği

1. K

YBR 125 ile 22 Gün 3400 KM Tarihin Yollarında

Ynt: YBR 125 ile 22 Gün 3400 KM Tarihin Yollarında Gezilerimde yanimda üc adet farkli marka ve türlerde Gps oldugu halde bir antik kenti ziyaret ederken ozellikle bunlari kullanmadim.Siradan bir yurttas gibi sadece tabelaları takip ederek ulasmaya calıstim. Gozlemlerime gore...
  2. K

Ynt: YBR 125 ile 22 Gün 3400 KM Tarihin Yollarında Bir kaç fotoğraf daha.
  3. K

Ynt: YBR 125 ile 22 Gün 3400 KM Tarihin Yollarında Ve cektigim fotolardan begendiklerim.
  4. K

Ynt: YBR 125 ile 22 Gün 3400 KM Tarihin Yollarında 11. kasım İstanbuldan yagmurlu bir gunde hareket.Tekirdag-malkara-şarköy üzerinden Gelibolu ya varıs ve burada konaklama. 12 kasım. gelibolu savas muzesi ,burc kalıntısını fotoladıktan sonra Gelibolu tarihi milli parka varıs: Bigalı...
  5. K

Uzun zamandır haylimde olan motorsiklet ile Türkiye turunun ilk etabını gercekleştirdim.11 Kasım da İstanbul'dan yola çıktım.02 Aralık'ta Polatlı'da tamamladım turumu. Yolda kiminle karşılaştıysam "Evladım Allah sana akıl fikir versin!" diye nasihat ettiler.Belki küçük cc'li bir motor...
  6. K

Abide-i Hürriyet

İkinci fotoğrafta:anıtın kitabesi ve arkada Namık Kemal evi.
  7. K

Namık Kemal Anıtı

ÖLÜRSEM GÖRMEDEN MİLETTE ÜMİT ETTİĞİM FEYZİ YAZILSIN SENGİ KABRİMDE VATAN MAHZUN BEN MAZHUN
  8. K

Tekra AVM

Tekirdağ'ın en büyük alışveriş merkezi.
  9. K

Ertuğrul Fırkateyni Parkı

Arkeoloji müzesinin hemen önünde bulunur.
  10. K

Namık Kemal Evi

Üniversite rektörlük binasının arkasında bulunur.Pazar günleri kapalıdır. Benim Tekirdağ gezim de pazara rastladığı için sadece dışarıdan çektiğim fotoğrafları gönderebiliyorum.
  11. K

Rakoczi Müzesi

Ynt: Rakoczi Müzesi Rakoczi ailesi 17.yüzyıl başlarında Macaristan'in en zengin toprak sahibi oldu. Üyeleri arasından üç Türklerin himayesi altında bulunnan Erdel tahtına geçti. II.Ferenc Rakoczi(1676-1735) Avusturya imparatorşuğu'nun Viyana mutlakieyetine karşı 1703'te başlayan Macar...
  12. K

Rakoczi Müzesi

II.Ferenc Rakoczi
  13. K

Şampiyonun sonu!-Ali Taş'ı kaybettik

Denizli'de motor sporları yarışmalarında şampiyonlukları bulunan 33 yaşındaki Ali Taş, motorsikletiyle antrenmana giderken trafik kazasında öldü. Motor tutkunları, Türkiye Pist Şampiyonu Ali Taş'ın ani ölümüyle sarsıldı. Evli ve 2 çocuk babası olan, motor sporlarındaki yarışlarda çeşitli...
  14. K

Son ders-Prof.Randy Pausch

Kısa bir zaman içinde kanserden ölecek olan bir hoca olsaydınız,son dersinizde öğrencilerinize nelerden bahsederdiniz? http://www.dailymotion.com/video/x974xc_son-ders_news
  15. K

Mimar Kemalettin

"Türk-Osmanlı mührünü 20nci asıra taşıyan kişi." http://video.google.com/videoplay?docid=7466783601986214890

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,140
Kaydolan Son Üyemiz
Mehmet OĞUZ

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri