kry34kry kullanıcısının son içeriği

1. kry34kry

Dacıa Duster Değerlendirmelerim

Ynt: Dacıa Duster Değerlendirmelerim aracınız hayırlı olsun kazasız belasız hayırlı yolculuklarda kullanmanız dileğiyle.. ayrıca araç için değerlendirmenizi de okudum bir noktada takıldım "cam modülü" tam olarak nedir?
  2. kry34kry

Almak İçin İkilemdeyim Olumlu Ve Olumsuz Yönleri Nelerdir?

Ynt: Almak İçin İkilemdeyim Olumlu Ve Olumsuz Yönleri Nelerdir? euro ncap te jeep compass da 2 yıldız aldı birde bu açıdan bakın derim.
  3. kry34kry

Ayrı Bir Kış Lastiği Mi Yoksa Kışında İdare Edecek Bir A/t Lastik Mi?

Ynt: Ayrı Bir Kış Lastiği Mi Yoksa Kışında İdare Edecek Bir A/t Lastik Mi? M S olmasının yanında birde kar lastiği sembolü olması gerekiyor karlı dağı anımsatan üçgen gibi bir logosu oluyor. bizdeki MS lastikler dört mevsim diye tabir ediliyor bildiğim kadarı ile..
  4. kry34kry

Ayrı Bir Kış Lastiği Mi Yoksa Kışında İdare Edecek Bir A/t Lastik Mi?

Ynt: Ayrı Bir Kış Lastiği Mi Yoksa Kışında İdare Edecek Bir A/t Lastik Mi? Yokohama Geolander go12 var birde bizim araçlara uygun A/T S olarak geçiyor. ben bundan düşünüyordum ama fikir edinebileceğim bu lastiği kullanan birini bulamadım.
  5. kry34kry

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Aynen bende 4x2 aracımla üzerinde gelen michelin m+s lastiklerle kışın yokuşu problemsiz çıkmıştım ama garaja girmek için yokuş aşağı inmeye çalışırken düzlüğe kadar duramadım.
  6. kry34kry

İlgilenenlere Yeni Ürünler

Ynt: İlgilenenlere Yeni Ürünler Bunların bir çoğu LZparts ın ürünü, güzel şeyler var ama getirmesi kaça patlar acaba? dodikler : http://www.lzparts.de/index.php?page=product&info=259 kaput için yalıtım malzemesi : http://www.lzparts.de/index.php?page=product&info=283 look paket ön koruma ...
  7. kry34kry

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi gördüğüm tamsan'ın poliüretan olanıymış :( http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-dacia-duster-aksesuarlari-duster-poliuretan-on-koruma-131133504/detay Ön koruma Elia'nın sitesinde var 500euro...
  8. kry34kry

20.000 Bakım ücretleri

Ynt: 20.000 Bakım Ücretleri yıl veya kilometre hangisi önce dolarsa benim tam senesi dolduğunda 20000 i buldu denk geldi ;D
  9. kry34kry

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 Dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) güle güle kullanın.. hayırlı olsun..
  10. kry34kry

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Merhaba; Resimdeki araç benim değil ne yazıkki :-\ ELIA adında yabancı bir firmanın hazırladığı bir dustere ait çok beğendim bende kendi duster'ıma ait fotoyu yükleme fırsatı bulamadım bu yüzden bu resmi ekledim. geçen bir sitede görmüştüm buna benzer bir ön...
  11. kry34kry

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Merhaba; Sedat Bey ile görüştüm. Foruma yüklenmiş dosyaların boyutu çok fazla olduğu için bakım yapılıyormuş. Ama henüz bitmemiş bir kaç gün süreceği bilgisini aldım.
  12. kry34kry

Dacia Duster 2.el (ikinciel)

Ynt: Dacia Duster 2.el (ikinciel) hayırlı olsun..
  13. kry34kry

20.000 Bakım ücretleri

Ynt: 20.000 Bakım Ücretleri 2013 Temmuz başı ilk 20.000 bakımı için gittim %10 indirimli 370 lira tuttu (İstanbul-Bayrak)
  14. kry34kry

Resimler Görünmüyor.

Ynt: Resimler Görünmüyor. eski resimlerin açılmasıyla ilgili problem devam ediyor ??? örnek konu: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=95151.0
  15. kry34kry

Renault Duster Ön Tampon Koruma ve Sis Farları.

Ynt: Renault Duster Ön Tampon Koruma Ve Sis Farları. bir off da benden :-\ 2011 de yaklaşık 6500 geçen sene yaklaşık 7900-8000 adet bu sene şimdiden 4500 gibi bir satışı olan otomobil için piyasada doğru dürüst aksesuar olmaz mı?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri