Kirmizibeyaz kullanıcısının son içeriği

1. K

Opel Crossland Mı? Nissan Qashqai Mi?

Tork konvertorlu olup olmadigina baktim nissan qashqaide var sanirim crosslanda da linkteki dosyadaki gibi bie yorum buldum Upload and share screenshots and images - print screen online | Snipboard.io 2017 Opel Crossland X 1.2 Enjoy AT Teknik Özellikleri Tabi bu 1.2 benzinli versiyonu dizelle...
  2. K

Tesekkur ederim cevabiniz için. Hangi detaylara bakmam lazim peki. Şanzıman? Aklıma gelen Çekeceğim karavanda 750kg altı bu arada Hatta Su an crosslandin daha dusuk ozellikli 1.2 benzinli 230 tork versiyonuyla karavan ceken youtubeda biri var ama Video: https://youtu.be/iutsvOJTwIs
  3. K

Herkese merhaba. Aranızda yeniyim :smiley: Hem Karavan çekmek hemde sehir icinde daha cok kullanmak için araç bakıyoruz tecrübelerinizi dinlemek isterim ihtiyacımız şu: daha çok şehir içinde kullanacagız dedigim gibi bunun için otomatik araç bakıyoruz. ayda bir de karavanla (750kg altı)...
  4. K

Karavan Çekecek Araç Alırken Yaptığım Araştırmaları Sizlere Paylaşmak Istedim.

Teşekkür ederim cevabınız için Peki mokkaya yakın şu araclari tercih etmemenizin nedeni nedir mokkada sizi ceken özellikler nedir? Yakıt tasarrufu onceliginizde varmi bilmiyorum mesela aşağıda ki araclardan bazilari mokkadan daha az yakıyor dacia duster 1.5 dizel otomatik 240 tork 4x2 nissan...
  5. K

Karavan Çekecek Araç Alırken Yaptığım Araştırmaları Sizlere Paylaşmak Istedim.

Merhaba Sizin aracinizi 750 kg alti karavan icin düşünüyorum Aracinizin tam ozellikleri: mokka dizel 1.6 ve otomatik vites mi? Ve aracinizla yokus arazi gibi yerlerde problem yaşıyormusunuz? 4x4 olsaydi dediginiz oldu mu?
  6. K

Hem Şehir Içi (genelde) Hemde Çekme Karavan Için Hangi Araç?

Hem şehir içinde az yakan. şehir içinde kullanım kolaylıgı sebebiyle otomatik vites olan Hemde karavan çekerken yokuşlarda ve hafif arazilerde zorlamayan hangi araçları önerirsiniz? dacia duster 1.5 dizel otomatik 240 tork 4x2 nissan qashqai 1.5 dizel otomatik 240 tork 4x2 nissan qashqai 1.6...
  7. K

estağfirullah. tecrübelerinizi paylaştıgınız için çok teşekkür ederim. notlarımı alıyorum 1. maddeyle ilgili: biz ilk defa böyle bir maceraya girişecegimiz için (2 cocuk eşim ve ben) aklımda a ve b planı yapmıştım a planı: ya sizinde dediginiz gibi: 4x4 dizel manuel vites torku yüksek bir araç...
  8. K

haklısınız :) ama eşimde kullanacak şehir içinde o yüzden 2015 ve üstü bakıyorum genelde birde suv araziye girmek istenildiginde daha kolaylık saglamaz mı?
  9. K

750 kg konusunda ki tecrübelerinizi dikkate alacagım. peki sizin aracınız nedir? şehir içinde az yakmasıda önemli. cevabınız için teşekkür ederim.
  10. K

Herkese selam Araniza yeni katildim :smiley: Forumu uzun zamandan beri.takip ediyordum Tecrubelerinizden faydalanmak icin nacizane benimde bir sorum olacak. Yanitlariniz icin simdiden teşekkür ediyorum 750 kg altı bir karavan almayi dusunuyorum. Hic tecrubem yok. ayda bir belki 2 ayda bir...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

SON KONULAR

Geri