katin kullanıcısının son içeriği

1. katin

Mb100

Cevap için teşekkürler benim boy kilo uygun sanırım :-) D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. katin

Mb100

Abilerim daha önce çekme karavan düşünüyordum fakat 20 gibi rakamlara çıkılmadan iş görecek bir şey yok durum böyleyken 1990 Mb100 euro mobile motokaravan nasıl bilirsiniz. 2.4 dizel sanırım Düz dizel diye biliyorum Sizce yolda nasıl olur rampalarda falan merak ettim birde motor kaputu içeride...
  3. katin

Eski J9 Campercı Yeni Çekme Karavancı Adayı.

dostların 1303 s leri ve ikinci fotoda t2a [emoji1] D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. katin

otoparkımızdan bi foto ekleyeyim dedim komşumuzun 58 amerikanı ile birlikte D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. katin

En başta da söylediğim gibi saly ve pino İki model arasında kaldım ikisinin fiyatıda 20.000 civarı fakat bununla bitmiyecek tabi akü güneş paneli kabin ısıtıcı falan derken hesap dahada kabaracak. Birde güney karavanın midi modeli var 15.000 civarı ölçüler benzer fakat malzeme kalitesi ve...
  6. katin

Evet aynen bu olay ayağımı yerden kessin işimi görsün işi değiş tutku işi hobi işi.
  7. katin

Beygir gücüne o kdar takıldıysanız, Türkiyede Motor mekanik akşamının bol olmasını ayrıca dünya üzerinde bugüne kadar gelmiş geçmiş en çok satılan otomobil olmasınıda gözardı etmezsek küçük maliyetlerle motoru stok 1.6 55 bg yapılabilir oda yetmez derseniz ki bence yeter de artar dereceli...
  8. katin

Yeterli :-) D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. katin

Mesele beygir gücü değil tork daha önemli. D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. katin

Neyse asıl problemimize dönelim bu iki tip karavanı kullanan arkadaşlar varsa yorumlarınız benim için önemli. bu modeller fiyat olarak 20.000 civarı sizce makul mü? D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. katin

Yanlış bilgi vosvos hararet yapar doğru bilgi bakımlı sağlık vosvos hararet yapmaz tam tersi su soğutmalı araçlarda görülen radyatör hortum vb su kaçakları sonucu su kaynatma motor yatak sarma Vs sorunlar bakımlı air cooled araçlarda söz konusu değildir. 1200 CC modellerde en az ısınan...
  12. katin

72 model olduğuna bakmayın kendisi gayet iyi durumda hatta trafikte gördüğüm bir çok yeni araçtan iyi durumda diyebilirim.
  13. katin

Merhabalar yaklaşık 2 yıl kullanmış olduğum yüksek tavan j9 camper aracımı evlilik sebebi ile birazda araçtan tam randıman alamamış olmam zorunlu trafik sigortası fiyatlarındaki faiş artışlar da etkili oldu tabi satmış bulunmaktayım. Şimdi içerinde iki kişinin temel ihtiyaçlarımı giderebileceğim...
  14. katin

Memur İşi Kamp Aracım İçin Bilgi Ve Tecrübelerinize İhtiyacım Var.

Merhabalar geçen yıl kış sonuna doğru çocukluktan kalma hayalim olan karavan işine bir giriş yaptık kıt kanaat babam ile birlikte ortaklaşa bir karavan aldık babam işçi emeklisi bende istanbul da memurluk yapıyorum, neyse lafı uzatmayayım kendim bursalıyım bu sebeple karsan j9 araçlara pek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri