kadir.90 kullanıcısının son içeriği

1. kadir.90

Land Rover Defender Ambulans kasa ölçüler

ARKADAŞLAR KONUYU HORTLATMAK GİBİ OLUCAK AMA YENİ Bİ KONU BAŞLIGI AÇMAK İSTEMEDİM BU TARZ AMBULANS KASALARIN ÜZERİNE ALKOVEN İLAVE EDİP TAVANI YÜKSELTMEMİZ MÜNKÜNMÜDÜR YASAL OLARAK Bİ ENGEL VARMI
  2. kadir.90

Ducato 17m3 Araç Uzatma?

Burada örnek fotoğraflarda m3 olarak değil sadece yapılabilirligini ruhsatı olduğunu göstermek önemli .artısı eksisi yapana yapmak isteyene kalmış
  3. kadir.90

Ducato 17m3 Araç Uzatma?

bunun gibi
  4. kadir.90

Ducato 17m3 Araç Uzatma?

Bu tasarıma izin verildigine göre arka tarafa camda açtırtılabilir
  5. kadir.90

Ducato 17m3 Araç Uzatma?

Bir diger arkadş şöyle bi uzatma yapmış güzelde olmuş bence Agırlık konusuna gelince içerden zaten sac parçayı çıkartıyoruz sadece o agırlıkta bi parça seçmek gerekiyo diye düşünüyorum ORJİNAL OTOMATİK VİTES TRİPTONİK ÖZEL ÜRETİM FUUL DONANIMLI Türkiye'nin en büyük ilan sitesi sahibinden.com'da...
  6. kadir.90

Alkovenlİ Camper

Öncelikle S.A Forumda emegi geçen herkese çok teşekkür ederiz.bir kaç senedir takip etmeye çalışıyorum Yıllardır süre gelen bi karavan merakım var.Artık biraz daha yakınız ve araştırmayı dahada sıkılaştırdım. şimdi asıl konumuza gelelim. Camper üstüne alkoven yapmak. Daha önce malum sitedede...
  7. kadir.90

Motokaravanda Sürekli Yaşam

Bende uzun zamandır okuyorum arastırıyorum karavanları .insan gerçekten isterse karavandada yaşayabilir. tabiki hayellerin sınırı yok ama gerçeklerde var :) . yakıt maliyeti yemek içmek karavanın bakımı vize vs uzar gider. onun için insan yola çıkmadan önce rotasını amacını ve elindekini iyi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,474
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri