kaanrevan kullanıcısının son içeriği

1. kaanrevan

Kamp Yerlerinde Güvenlik Çözümleri?

Karavanda değilim ne yazık ki. Çadırdayız... Sanırım böyle bir durumda eğer gece yakalanmazsak, işletmenin kafesinde beklemek daha mantıklı olacaktır. Diğer durumda da sanırım çadırdan çıkmamak yapılabilecek en mantıklı iş olacaktır.
  2. kaanrevan

Kamp Yerlerinde Güvenlik Çözümleri?

Arkadaşlar Merhaba. Bu yaz tekrar bir haftalık kampa daha gitmeyi planlıyoruz bu hafta içinde. Aklıma gitmeden önce takılan forumdaki siz değerli tecrübeli arkadaşlara sormam gereken bir soruyu paylaşmak istedim. 2 kamp deneyimimde de açıkcası yağmurlu bir durumla karşılaşmadık. Ancak açıkcası...
  3. kaanrevan

Kampta Termoelektrik Buzdolabı Kullanımı?

Kesinlikle doğru. Şuana kadar aldığım tüm ürünler benim için kullanışlı oldu. Ürünleri almadan önce aslında benim ihtiyacımı karşılayıp karşılamayacaklarını oldukça araştırarak almıştım. Bunun da etkisi olabilir. Şimdi bir kaç eksiğim var. Onları da tamamladıktan sonra çok daha iyi olacaktır.
  4. kaanrevan

Ben açıkcası yanlış anlaşılmak istemem. Acaba yanlış bir bilgi mi verdim diye evdeki termometreyi önce dolabın bulunduğu salona 1 saat koydum, ölçtüğüm değer 27.3 santigrat dereceydi. Sonrasında boş dolabı yaklaşık 2-3 saat çalıştırdıktan sonra baktım 9.1 santigrat dereceye düştü. Termometrem...
  5. kaanrevan

Sanırım ben de öyle yapacağım Üstadım. Bu şekilde bir kumaş vb. bulup o kısmını kesip o şekilde muhafaza edeceğim. Teşekkürler.
  6. kaanrevan

Fanın üstünü ince bir bezle örtmeyi deneyeceğim. Hatta komple kapağın üzerine bir ince bez örtmem acaba zararlı olur mu? Direk gelen güneş ışığını kesebilecek bir kumaş vb. Orada 35 derece direk güneş ışığı altında etkili soğutma yapmadığını farkettim. Ama fan ve diğer bölümü kapatmayacak...
  7. kaanrevan

Pardon şimdi farkına vardım. Yanlış anlaşılmış sanırım. Ulaştığım değer dış ortam sıcaklığından -18 derece. Elbette -18 derece değil. Bu zaten mümkün de değil sanırım. Kompressörlü dolaplarda mümkün.
  8. kaanrevan

Ben evde 25 derece de buz kalıpsız 10 saat sonra falan yanılmıyorsam 7.5 dereceyi yakaladım. Ancak dış ortamda ölçmedim. Sıcaklık arttıkça bu aralık değer de artıyor olabilir. Ancak sabah ilk kalktığımızda serin olduğu için sanırım dolaptaki su oldukça soğuk oluyordu. Öğle saatlerinde buz kaseti...
  9. kaanrevan

Evet hocam ayrıntılı teknik dokümanda da böyle geçiyor. http://prntscr.com/tf8jlp
  10. kaanrevan

Kesinlikle bu anlamda çok etkisi oldu. Hiç bir böcek üstüne gelmedi bile. Poşeti sımsıkı bağlasak bile sinekler kokuyu alıp poşeti istila ettikleri oldu. Ancak dolaptaki sucuğa, peynire rağmen hiç bir böcek dolaba gelmeyi düşünemedi. Ben de söylediğiniz gibi fanı pek ellemiyorum. Kulak çubukları...
  11. kaanrevan

w40 modeli -18 altına kadar indiriyor hocam. Evde test etmiştim. Ayrıca forumdaki Yücel hocamın tavsiyesi üzerine 8 adet buz kasetini dönüşümlü olarak kullandım kamping alanında. Bu da daha etkili soğutma sağladı.
  12. kaanrevan

Merhabalar. 7 + 5 günlük biri Assos diğeri Enez yakınlarında bir kamping merkezinde eşim ve ikizlerimizle oldukça güzel günler geçirdik. Sanırım artık kamp bizim için vazgeçilmez olacak. Detay ve bir o kadar da teknik bilgiye ihtiyacım olan bir soru sormak istiyorum. Forumda bu anlamda...
  13. kaanrevan

Çadır Içi Sıcaklık, Nem Ve Havalandırma???

Evet Arpenaz 3xL sanırım 2second 3 XL ile aynı hacimde. Fiyat olarak oldukça iyi. Arada 400 tl fark var. Kurulumu da çok zor değildir. Bu çadırı da görmüştüm bu kampta. Güzel bir çadır. Resimdeki gergiler olmadan olmuyor mu acaba? Kamp yaptığım alan biraz dardı. Bu çadırın gergilerine takılıp...
  14. kaanrevan

2second 3xl hocam bizdeki. Ben 1100 tl ye almıştım. Şuan fiyat hala aynı. Foto ekleyemiyorum mobilden yazıyorum kusura bakmayın.
  15. kaanrevan

Açıkcası ben husky nin bir kaç modeline baktım. Ama yurtdışı fiyatı ile aşırı şişirilmiş fiyatlar gördüm e ticaret sitelerinde. Bu nedenle vazgeçtim. En azından decathlon un quechua modellerinde bu anlamda tek yerde satıştan dolabı şişirme fiyatlar olmuyor. Bir anlamsız bir husky sevenler grubu...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri