jugu kullanıcısının son içeriği

1. jugu

Hangi Termostat ??

2.5 larda termik yok diye biliyorum. Yanlışsa düzeltin.
  2. jugu

LPG li Defender 110 Yakıt Sorunu

efi mikser olayına girmeden olması gerekeni yakalamak niyetim. normal seviyelerden sonra yakıt tassarrufu düşünürsem bunlara bakabilirim. şu an konu bu düzenle 20-22 lt yakması gerekirken 30lt yakması ve bu çözülmeden bahsi geçenlere geçiş yapmanın da bir anlamı olmaz zaten.
  3. jugu

mikser yok. karbüratöre giren boru delinip verilmiş. mikser hem pahalı hem de temini zor hiç kalkışmadım. Motor elektrik tesistında bildiğim kadarıyla değişim öncesi ve sonrası bir sorun yoktu ama kontrol etmekte fayda var. Bir de karbüratörden şüpheleniyorum onu da anladığım kadarıyla hava...
  4. jugu

Efi düşünmedim, ben Standarda inebilirsem yrterli olacak ama yok ona gelemiyorum. Güncel olarak Regülatör değişimi de işe yaramadı...
  5. jugu

10 sene sonra şu konuuk hortlatayım yeni başlık olmasın :) 5 yıldır 2.5 benzin/lpg ddefende ile beraberiz. Geçen sürede motorlar değişti, kapaklar, bujiler , sübap ayarları, elektronik ateşlemeye çevrildi vs. vs. Değişmeyen tek şey benim şu an 30 lt. ye yakın yakıtıım. (Güncel haliyle km'de 1...
  6. jugu

Defender 110 "willow Green"

harika olmuş yapan uğraşan herkesin eline sağlık. tavan döşemesini fiber yapınca titreşimden ses yapıyor mu ?
  7. jugu

Vinçli Ön Tanpon

Ynt: Vinçli Ön Tanpon Kendileri pek bakamıyor sanırım. Ben görüştüm bir süre önce. Tamponları taşınma esnasında bu fiyata vermişler şu an değil maalesef. Tamponlardan Muammer ustanın elinde varmış Ankara'da. Numarasını ben de kaybettim, yalnız 500 veya 600 dedi en son.
  8. jugu

Defender'a Şnorkel Montajı

Ynt: Defender'a Şnorkel Montajı üstünden çok çok geçmiş ama görürse Bülent Bey veya bilgisi olan var ise şu ilk resimdeki uzun esnek borudan bir türlü bulamadım ben. iç kısma monte edilecek olandan.
  9. jugu

Arazi Araçları için Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı

Ynt: Arazi Araçları İçin Dodik - Monvisaor - Şnorkel - Spoyler İmalatı takip
  10. jugu

**mx Motorla Enduro Yapmak**

Ynt: **mx Motorla Enduro Yapmak** öncelikle iyi günlerde kullanın. kendim yamaha kullanıyor olsam da kawasaki'nin sağlamlık konusunda (kıyas anlamında değil) yeri bende ayrı. parçası yok , pahalı , yetkili distribütör kanımızı emiyor dense de ; kolay kolay kapısından bile geçmeyince mutlu...
  11. jugu

Vinçli Ön Tanpon

Ynt: Vinçli Ön Tanpon numara kullanılmıyor Hakan usta. var mı hala tamponlardan?
  12. jugu

Defender'a Üzücü Giriş Ve Motor Veya Blok İhtiyacı

Ynt: Defender'a Üzücü Giriş Ve Motor Veya Blok İhtiyacı Rica ederim geç erken önemli değil değişik bir fikir bu. Şu anda dediğim gibi beyazlaşma ve karıştırmalar kesildi. Tekleme de ateşlemeden çıktı ve o da düzeldi. Tekrarlar ise veya şüpheli bir şey olursa bunu da kontrol ederim pek akla...
  13. jugu

Defender'a Üzücü Giriş Ve Motor Veya Blok İhtiyacı

Ynt: Defender'a Üzücü Giriş Ve Motor Veya Blok İhtiyacı Memnun oldum.görünürde bir problem yok şu anda. Teklemenin ateşlemeyle ilgili olduğunu uzun uğraşlar sonucu çözdük.karıştırma hususunda bir sıkıntı yok ama yarın bi gün yine lazım olursa dikiş işi yine işçiliğiyle bir çıkma motor parasına...
  14. jugu

Uçamayan misafir güvercin için bilgi ihtiyacı

Ynt: Uçamayan Misafir Güvercin İçin Bilgi İhtiyacı umarız yardımcı olur da o can kurtulur. iyi haberlerinizi bekliyoruz.
  15. jugu

Vitara 2.0 V6 Almayı Düşünmek

Ynt: Vitara 2.0 V6 Almayı Düşünmek öncelikle aracınızı güzel günlerde kullanın. ne kadar yazılıp çizilse de, gerekli kontrolleri yaptıysanız vitaralar sizi üzmeyecek araçlardır.ben kesinlikle soğutmak amaçlı yazmadım yanlış anlaşılmasın. ola ki almadıysanız 1.6 almanız tavsiyemdi sadece. 2.0...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri