jeomehmet kullanıcısının son içeriği

1. jeomehmet

Merkezi Kilitlerimdeki Sorun

Ynt: Merkezi Kilitlerimdeki Sorun yanlış hatırlamıyorsam sizinki benim istediğim şekilde çalışıyordu, önceden tarif ettiğiniz kadarı ile. benim aracım 2011 110hp 4x4 sizinki 2012 yanılmıyorsam. sadece model farkımı , donanımsal mı yoksa yazılımda mı eksik ozellik açıldı benim aracımda çözülmesi...
  2. jeomehmet

Merkezi Kilitlerimdeki Sorun

Aşağıda videodaki merkezi kilit çalışma sistemi sadece benim duster ım da mı yok??? benim sadece tek kapım kilitlenip açılıyor. amca kilitleri kurcalayarak yapmış sandero da. Olmasını istediğim https://www.youtube.com/watch?v=J9VEcL3OICw Benim aracımdaki merkezi kilidin çalışma şekli...
  3. jeomehmet

Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ???

Ynt: Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ??? yeni yapılası proje : Cam düğmelerini Kapı Kollarına almak. Aşamalar - Ön iki cam dokunmatik yapılır + 2 modül kumandası (her biri kumanda kendine ait camı dokunmatik olarak açıp kapatabiliyor) yanda...
  4. jeomehmet

Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ???

Ynt: Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ??? o zaman şimdiden hayırlı olsun diyelim düğmeler için. Ben de bi ara tekrar servis yapıp clip cihazına sokayım aracı eksik bir aktif edilecek opsiyon varmı gözden geçirelim. Bilgiler içinde teşekkürler.
  5. jeomehmet

Ynt: Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ??? Aman Sayın Troyexplorer iyi düşünelim iyi olsun. Aynı uygulamayı Lzparts da yapmış. tek farklı olan modüller ve fiyatları. Birde benim asıl takıldığım konu sayın Troyexplorer sizin araçta sürücü...
  6. jeomehmet

Ynt: Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ??? Bilgilendirme için teşekkürler. Siz var olan sistemde oynama yaptırmışsınız. Maalesef Duster da sistem ( kara düzen ) veya bir beyin bağlantısı olmadığı için araba sisteminde bir sıkıntı çıkaracağını...
  7. jeomehmet

Ynt: Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ??? Benim tarzıma görede kendi yaptığım herşey orjinaldir ve tektir. ben de yapıştırma uygulamadım ama Zevk meselesi. Fikirdi sadece.
  8. jeomehmet

Ynt: Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ??? Birde benden size bir cinlik önerisi. bu modüller uzaktan kumandalı. her modülün kendi kumandası var. kumandaları kapının koluna çift taraflı ban ile yapıştırırsanız camları kapıdan da kontrol...
  9. jeomehmet

Ynt: Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ??? Modülleri temin edip kendim montajını yaptım. Google da modül ismini yazarsaniz dagıtıcı firmanın adresi ilk sırada geliyor zaten. Ben modulleri ankaradan onların yer gostermesi ile buldum. İsimleri...
  10. jeomehmet

Ynt: Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ??? Laser magicdoor s08 modül ile camlar dokunmatik olabiliyor. Her kapı için bir modül gerekiyor. Modül başı 60 tl ücret isteniyor. Biraz işi uzatarak hiç kablo kesmeden bağlantılarıda gerçekleşebiliyor...
  11. jeomehmet

Ynt: Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ??? Tek dokunuşla aç kapa Üzerinde çalışıyorum. Modülleri aldım tamamlayınca detay bilgi vermeye çalışcam.
  12. jeomehmet

Ynt: Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ??? Laser Magicwind cam açma modülü ile yapılmış uygulamalar var. Aynen yazarsanız Google'da firma bilgisine ulaşabilirsiniz. 4cam modülü için 25 + kdv gibi bir fiyat verdiler. Ama kabloları kestirmek...
  13. jeomehmet

Ynt: Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ??? Peki sizin ön sol kapıyı açtığınızda diğerleride açılıyormu? Benim açılmıyor.
  14. jeomehmet

Ynt: Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ??? Otomotik kilit modunu açık zaten (servis açtı) ancak sadece içerden açtığınız (tek) kapı açılıyor bende. doğrusu sızınkı ıise benimkinde sıkıntı var demektir. bu arada 2000 altı olanları geçersek 2002...
  15. jeomehmet

Ynt: Camlar Nasıl Cam Düğmesinden Tek Dokunuşla Açılır Veya Kapanır Hale Getirilebilir ??? Benim daha önce kullandığım araçlarda da geri dönme özelliği yoktu sayın troyexplorer, benim ısrarla bu özelliği aramadaki sebep camla uğraşırken direksiyonla da uğraşmak zor oluyor ve dikkat dağınıklığı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,489
Kayıtlı Üye Sayımız
172,148
Kaydolan Son Üyemiz
perdeci71

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR