Jeepcj7 kullanıcısının son içeriği

1. J

Off-Road İçin Traktör Yada Panzer Lastiği Seçimi

Ynt: Off-Road İçin Traktör Yada Panzer Lastiği Seçimi navara öldü. std hale getirildi, bayandan temiz olarak takaslandı ;D temizdi gerçi; şanzıman arızalı, turbo bozuk, ön takım yok ::) , ön diferansiyel sıfırdı ama ;D
  2. J

Jeep CJ Serisi Amansız Bir Hastalık mı? Neden Bu Masraflar ?

Ynt: Jeep CJ Serisi Amansız Bir Hastalık mı? Neden Bu Masraflar ? Kürkçü ve tilki dükkanı :D bekliyorum....
  3. J

Ynt: Jeep CJ Serisi Amansız Bir Hastalık mı? Neden Bu Masraflar ? Her CJ birbirinden farklıdır... biz kendi ruh halimizle hayallerimizle arabamızı yaparız... Kimi dev yapar, kimi asfalt arabası, bazısı delidir Mercedes gibi luks yapar..... Defender ise asker gibidir, kalabalık gezilerinde...
  4. J

Ynt: Jeep CJ Serisi Amansız Bir Hastalık mı? Neden Bu Masraflar ? Wrangler TJ mantikli ama sadece Rubicon modelinde ön at arka dana44 ondan TR'de 4-5 tane var... Geri kalan Sahara'larda ön dana30 arka dana35... XJ gibi.... Diferansiyel sürücü tarafinda olduğundan dana44atma ihtimali zor...
  5. J

Ynt: Jeep CJ Serisi Amansız Bir Hastalık mı? Neden Bu Masraflar ? Abi otokarinki ford transit, ingiliz olan RR classic biliyosun... Degistir kupalari rahat et :D :D :D ( Allah'tan aile içindeyiz şurda, yoksa landcilar peşime düşer yine ;))
  6. J

Wagoneer Classic'i Nasıl Bilirsiniz ?

Ynt: Wagoneer Classic'i Nasıl Bilirsiniz ? bu arada Wagoneer'de 6.2lt dizel makine yok GM'de var. Yani Blazer motoru atmak lazım... V8'ler var 5.9 ::) bunun sakin kullanımı olmaz ;D
  7. J

Ynt: Jeep CJ Serisi Amansız Bir Hastalık mı? Neden Bu Masraflar ? Yavuz abi ;D Rahat adama batar zaten ;D Hayırlısı olsun mesajı aldım ;) İğneada yolunda üstüm başım çamur, terle karışmış, boynuma yaprak yapışmış, 55lt depo benzini bitirmişim, 1. 25lt Jerry Cani doldurmaya çalışıyorum...
  8. J

Ynt: Jeep CJ Serisi Amansız Bir Hastalık mı? Neden Bu Masraflar ? Valla duygulandım :) Beş sene sonra Yavuz Abi'den de böyle bir mail alacağız eminim.... ::) Bir kere insan oturmaya görsün şu koltuğa.... burnunuzdan egzos kokusu gitmez bir daha....
  9. J

Pw 250 Diferansiyel Sorunu

Formda bundan daha önce bahsetmiştim. Özetle full floating araçlarda aracin ağirliği aksa binmez, heavy duty, yük taşiyan araçlarda böyledir. Aks kesilse bile lastik yerinden çikmaz.
  10. J

70 li yillarin Amerikan dodge powerwagonlarindan çikan ön arka dana60 dingilleri atmaktan başka çareniz yok gibi... Hem dingiller biraz daha geniştir, hemde ayna maruti oraniniz 4.11'e terfi eder :) şansli iseniz arkada kilit bile çikar.... Tek tek satmazlar, ayna maruti ve genişlik farki...
  11. J

Wagoneer Classic'i Nasıl Bilirsiniz ?

Ynt: Wagoneer Classic'i Nasıl Bilirsiniz ? 20-25lt / 100km
  12. J

Medium duty light truck diye geçiyor ama adapte edilirse iş görür tabi... ben yine de T18'imden vazgeçmem! Oldukça ucuz yine T18'den ucuz olmaz sanırsam :)
  13. J

2002 WJ Problem

Ynt: 2002 WJ Problem Öncelikle geçmiş olsun, bence arazi şanzimani veya orta diferanyelde problem olmuş olabilir... Servis yada ustanizla konusun tavsiyesine göre hareket edin. BEN OLSAM dayanamayip, araci yavaş yürütür ses var mi diye kontrol ederim...
  14. J

Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir?

Ynt: Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir? Abi motor bittide iş yoğunluğundan ıvır zıvır bitmedi bak sabah saat 7 ben giderim sanayiyeee ;) 52'yi mog kurtarmıyor Reo dingili veya rus ;) simdi rusları fena karıştırıyorum :) 2" ile çamurluklar hala yerinde mi :D
  15. J

Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir?

Ynt: Sizce 4x4 Pazarında En İyi Araç Hangisidir? Hayirli olsun Yavuz abi super olmuş!!! Landa bile 38 taktiklarina göre çitayi yükseltme zamani geldi muhaaaa -52- michelin ;)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR