ismet şerif kullanıcısının son içeriği

1. ismet şerif

Sizce Ne Yapmalıyım Fikir Verirmisinz ?

Aynen katılıyorum, ( bilindik marka önemli tabii)
  2. ismet şerif

Intercom

Karar verenediğimden dolayı bir arkadaştan ikinci el Midland BTX2FM aldım, gayet iyi bir intercom çıktı. Aliexpressten aldığın intercom ile ilgili bilgi paylaşırsan sevinirim. İş görüyor görmüyor filan.
  3. ismet şerif

Yesterday is history,tomorow is mystery,ride and live today.

Yesterday is history,tomorow is mystery,ride and live today.
  4. ismet şerif

Çadır Tavsiyesi ⛺️

Kullandığım çadırlardan bir tanesi Quecha Decathlondan aldığım, 2+ olanını kullanıyorum, sağlam çadır.
  5. ismet şerif

Çorlu Motorsiklet Festivali

Festival tarihlerini ayrı takip et, iptalleri ayrı, en çok ta açılış günü iptal edilenler sinir bozucu.
  6. ismet şerif

Jawa 350ts Bu Işe Uygun Mu?

Motor tamirciliği ile haşır neşir değilseniz JAWA sıkıntı olur sizin için. İki zamanlı, hava soğutmalı karburatörlü olması başka bir dert, hala ustası varmıdır bilmem.
  7. ismet şerif

Hysong 250 Mi Yoksa Regal Raptor Mu?

Şu an ne motora sahipsiniz ?
  8. ismet şerif

Başlangıç Motosikleti Tavsiyesi

Honda125 almak istiyorsa Honda125 al derim, merak neyse o olmalı,sonra ölene kadar hafızalarda kalır o!
  9. ismet şerif

Atv Tavsiyesi

ATV kullanmak istiyorsun ama lpg taktıracaksın? HEr zaman orijinalliği bozan şeylere karşı olmuşumdur!
  10. ismet şerif

1.60 Boyunda Bir Bayan Olmak, Enduro Motor Kullanamamak mı Demek? :(

NEde merakğın varsa onu al, zamanla tecrübe kazanır kendi tarzında kullanırsın. Bu arada konu çok eski bir konu olmuş, o gün bugün ne motor aldığını ve tercübelerini paylaşmanı rica ederim.
  11. ismet şerif

Çadır Tavsiyesi ⛺️

Aynen katılıyorum, Herhangi bir alışveriş marketinden 90 tl ye alacağın 4 kişilik bir çadır haliyle işini görüyor. 1000tl lik çadır nedir yahu, sanki Himalayada kamp yapacaklar.Ben o kadar geziyorum, senede toplam 5-6 defa kullanıyorum o da hep yaz mevsimi.1000tl gecekondu inşaa eder insan :)
  12. ismet şerif

Intercom

6 Aydır intercom araştırıyorum ve hala alabilmiş değilim. En ucuzundan tutun da en pahalısına kadar araştırdım, Çin sitelerinde araştırdıklarımdan ha alayım diyorum, buradakilerine dönüyorum netice yine sıfır oluyor. Kullandığım kask Nolan, en son gözümü karartıp Nolanın orijinalini alayım...
  13. ismet şerif

İzmir Yamaha Yetkili Servis Önerisi

Servistekiler hakikaten işini iyi biliyorlarsa, özel olarak sadece servis için dahi giderim. Tabii bunun için daha önce bu servise gidip ustalıklarından emin olan birisi tavsiye etmesi lazım...
  14. ismet şerif

Kazdağları Çadır Kamp

Yakın zamanlarda motorsiklet ile Kazdağlarında kamp yapmayı planlayanlar var ise katılmak isterim bende
  15. ismet şerif

pegaso hk düşünceniz

Açtığın konuyu hala takip ediyorsan, ne aldığını ne yaptığını söyleyebilirmisin lütfen ?

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR