ilkayilkay kullanıcısının son içeriği

1. I

750 Kg Cekme Karavan Fren Yapinca Ses Geliyor.

Kampanalarin toplam yaptigi yol 6 bin km. Bu kadar surede bitecegini dusunmuyorum ama kontrol ettirecegim. Cok fazla rampa indimmi sorusuna net bir cevabim yok :) yani ic anadolu akdeniz ve egede 10 a yakin sehre girdim. Tabiiki bi cok yerse rampada vardi ama surekli rampa olan bi yer...
  2. I

750 Kg Cekme Karavan Fren Yapinca Ses Geliyor.

Selamlar, Uzun bir yolculuk yaptik. Yaklasik 4000 km yaptik ve son 1000 km de fren yaparken metal metale surtme sesi duymaya basladik. Frenli alko dingilimiz var. Sesi yapan kismi bir turlu bulamadim. Ses aractan gelmiyor. Nereye bakmaliyim ? Bakimi yapilmasi gereken nokta dingildeki fren...
  3. I

750 Kg Alti Çekme Karavan Ile Almanya'ya Gitmek Ve Karavanı Geri Getirmemek Üzerine Sorularımız :)

Su anda euro kazanmadigim icin tl ye cevirdigimde daha pahaliya geliyor demek istemistim, anlasilmamis sanirim.
  4. I

750 Kg Alti Çekme Karavan Ile Almanya'ya Gitmek Ve Karavanı Geri Getirmemek Üzerine Sorularımız :)

Öncelikle teşekkür ederim. Karavanı oraya götürme sebebimiz farklı aslında. Ayrıca kur o kadar fazlalaştı ki yerli düşük kalite sıfır bir karavanın alternatifi Almanya piyasasında TL bazında iki katı şu anda.
  5. I

Cok tesekkurler. Almanyadaki bu mevzuati bilmiyorduk. TR den aldigimiz karavana ruhsat cikarmamiz icin bir dezavantaj var mi ? Ne gibi islemler yapiliyor.
  6. I

Merhaba, İstanbuldaki 750 kg ALTI ( Avrupa ülkelerinden edinilmiş O1 belgesi bulunuyor. Faturası bizim adımıza) karavanımızı yurt dışına göç esnasında yanımızda götürmeyi düşünüyoruz. Gümrük süreçleri ve Almanya daki kurallar ile ilgili oldukça fazla arama yapmama ragmen tam sorularımın...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

SON KONULAR

Geri