hobilixx kullanıcısının son içeriği

1. hobilixx

Korando 2.9 Td Ile Başlangıç

Teşekkürler. Ben takamam sanayide takılacak. General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. hobilixx

AVM450 muadili Çin mali manuel kilit. AliExpress Tanesi 17$+12$ kargo Montajda ozellikle dikkat edilmesi gereken birsey var mi General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. hobilixx

İki ihtimali de dikkate alıp Sonuçları paylaşırım. İlginiz için Teşekkürler General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. hobilixx

4x4 tercihen 4x2 deyken onden cekmiyor mu General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. hobilixx

Tcs yanmıyor. Yani hic yanmadı. Korando 4x2 de onden cekisli zannediyordum. General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. hobilixx

Yok galiba Freelander da vardi patinajda tc lambasi yanar tekerde gicik bi ses yapar, arabayi toparlardi. Yasadigim durumda araba onden hic çekmiyor gibiydi. Korando ile 3. Yıl ilk defa itelemek gerekti hemde duz yolda General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. hobilixx

Selamlar Bu sene yaşadığım yerde bol kar yağışı ve buzlanma var. Tam arabanın keyifli zamanları geldi derken, birkaç kez patinaj sorunu yaşadım. Arka tekerlerden biri patinaja düşünce araba yerinde kalıyor. 4x4 hatta agir devire alinca bile fayda etmiyor. Ağır devire geçerken kilitlenme sesini...
  8. hobilixx

Otomobil De Ötv Oranı Düşmüş !

1.7 motor da %100otv+ kdv uygulanıyor. 1.6 dan küçük olsaydı %50otv+kdv 30bin tl daha az vergi odenirdi General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. hobilixx

10. hobilixx

Bayağı ikna edici oldu :) General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. hobilixx

Dizel motorlarda +%50 hp ye kadar degisim yapilabiliyormus. Mevcut motorun uretimi yok bahanesi hazir. Kyron yada actyonlarda kullanılan xdi2.0 141hp limitlere uygun. 2010 kyron, actyonlar donanimli kullananlar memnun falan ama bana cok cirkin geliyor. Tr de sandik komple motor fiyatlarını...
  12. hobilixx

Gecmis olsun Benim bu turbosuz motor yerine sıfır komple actyon motoru 3000$ (kore fiyati) taktirmak mumkun müdür. Mumkunse mantikli midir General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. hobilixx

İlk gittiğim usta yapamayınca sorun uzadı. Buralarda ustalar bu arabalardan korkuyor. Cikma mercedes dinamosu yanlis takilinca uyumsuzluk zannedildi. Cikma kenarda duruyordu.Orjinal dinamo tamamen iflas edince çıkma mercedes idare etsin derken tam oldu. General Mobile 4G Dual cihazımdan...
  14. hobilixx

Çin mali webasto sipariş verdim. Bakalim -20 de ise yariyor mu. Forumda bununla ilgili baslik var ama oncelik burasi [emoji41][emoji106] General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. hobilixx

Yazin alternatör iyi sarj etmiyordu. Rize Ardeşen sanayide otuz yillik usta olduğunu soyleyen bi elektrikciye gittim. Orjinal dinamonun diyotlarinda sorun oldugunu soyledi. birebir zor bulunur. Yerine elimde cikma mercedes alternator var bozulsa bile parcasi kolay bulunur dedi. Onu taktirdim...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri