haluk deniz kullanıcısının son içeriği

1. H

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

İlginiz için teşekkür ederim, bu arada bende araştırdım jel akünün araç aküsünden beslenmesinin sakıncası olmadığını öğrendim Ayrıca araya röle gibi elektronik cihazları koyabildiğimiz gibi bir diyot koyarak çok basit ve daha garantili bir şekilde çözüm getirilebiliyormuş. Böylelikle ikinci...
  2. H

12 Volt Kompresörlü Buzdolabı Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar Ben de ilk önce 12v buzdolabı kullanmak istemiştim sonradan benim şartlarıma uygun olduğu için 220 v tercih ettim, bu arada 220v dolabını nerede 12volt a çevirebilirimi araştırırken İZMİR de frigoduman diye bir şirketle karşılaştım bu firma sanırım bu işin uzmanı ve...
  3. H

Karavanda Araç İle Yaşam Aküsünün Bağlantı Metodları

Arkadaşlar merhaba Aracım 2018 model renault trafic İnvertör 1000w max akıllı invertör Yaşam aküsü 100ah outdo jel akü Sizlerin yazılarını okuduğum kadarıyla araç aküsünden jel yaşam aküsünü şarj etmek sakıncalı araç aküsünden invertöre giriş yaparak yaşam aküsünü doldurabilirmiyim. invertörün...
  4. H

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Tesadüf en İzmir'in Ürkmez sahilinde köpeğimle gezerken tanıştığım bir bey bu forumu tavsiye etti. Avcılık,denizcilik,balıkçılık ardından karavancılığa merak sardım ve bir müddet üye olmadan bir süre formunuzu takip ettim. Bir zamanlar forum sahibi ve balıkçılık hakkında kitap yazmış birisi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri