haldun0631 kullanıcısının son içeriği

1. H

Kamp aracı olarak pikaplar.

buda benim araç .yıllarca çadırda yattım.şimdi dublex çadır aldım :)
  2. H

Camper Truck Yapıyorum

harika olmuş.kıskandım desem ayıp olmaz herhalde :)
  3. H

Ankarada Tavan Sepet Imalatı

üstadım ben bir yer buldum.ama kışın yaparım diyor :) hazır sepetlerde kısa var.bu arada ölçüleri sepet içine göre değil dıştan dışa veriyorlar haberiniz olsun.
  4. H

üstadım bencede kendim yapmak en güzeli olacak.bitince atarım fotolarını.ne yapalım başa gelen çekilir :) bu arada yorum ve desteğiniz için çok teşekkür ederim.saygılarımla
  5. H

Anlaşılan sepeti kendimiz yapacağız :)
  6. H

hiç usta tavsiye edecek biri yokmu gerçekten :)
  7. H

Arkadaşlar merhaba sizden ricam Ankarada benim belirlediğim ölçülerde tavan sepeti yapabilecek bir usta ad ve adresi bilen varsa yazabilirmi.hazır sepet satan arkadaşlar var ama model ve ölçü farklı olunca iş değişiyor ne yazık ki.cevap veren arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.saygılarımla
  8. H

Araç Üstü Çadır Seçimi

Arkadaşlar bir amerikan sitesinden görüp beğendiğim bu çadırı amarok aracımın kapalı kasasına diktirdim.kasa açıkken yani düşme kapak açıkken tam yatak ölçüsüne geliyor.pratik ve çok kullanışlı oldu.fotolarda gerdirme işlemini tam yapmadan çektim.ilk kamptanda foto atarım
  9. H

Araç Üstü Çadır Seçimi

kaç gündür doğru bilgiye ulaşamıyordum.çok işime yaradı.teşekkür ederim.saygılar
  10. H

Araç Üstü Çadır Seçimi

Çok teşekkür ederim tam aradığım bilgi buydu.çünkü fiber kasa düşündüyordu beni.tavan çıtasın nerden aldınız .mahsuru yoksa öğrenebilirmiyim
  11. H

Araç Üstü Çadır Seçimi

üstadım aracınızı boluda benim amarokla arkalı önlü görmüştüm.sanırım sarıalan yaylasındaydı.güle güle kullanın.sizden bir bilgi rica edeceğim.çadırı koyduğunuz bağaj aparatını nerden temin ettiniz.sanırım kapalı kasaya kadar gidiyor.bu boyutta pek görmedimde.birde kapalı kasayı deldinizmi...
  12. H

Tek Başına Kampın Dayanılmaz Hafifliği :)

bu seneki bisiklet rotam eurovelo 6 ve salzkammergut döngüsünden birkaç fotoğraf.bisiklet ve kampın uyumunu herkese tavsiye ederim
  13. H

Orjinal fotoğraf ,bu bir fotoğrafçılık tekniğidir.beğenmenize çok sevindim :)
  14. H

Çok onore oldum sözlerinizden.bende birçok şeyi bu güzel siteden öğrendim.işte bir ufak katkımız olduysa ne mutlu.msj geç cevap verme sebebim ise bisikletle eurovelo turu yapıyor olmamdı.muhtemelen yakında o fotolarıda koyarım.saygılar

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri