hakkinenk kullanıcısının son içeriği

1. H

Hankook Dynapro At2

Dynoproyu sanırım 90bin km civarı taktirmistim. 6 aydır aracın üzerinde. İzmirden ankara hatay antep urfa mardin diyarbakir elazig tunceli ankara ..vb derken 4300 km uzun yol yaptım. Konfor olarak sinifinda gerçekten çok iyi diyebilirim. Desene göre lastik sesi, uğultusu sıfır. Karlı zemine denk...
  2. H

Hankook Dynapro At2

Olumsuz geri dönüş bildiriyorum!!! Arazide lastik yanaklarından çok fazla kesik oluştu. Sol önde iki, sol arkada dört tane saydım. Lastik havaları düşük geldiği için mi oldu bilmiyorum ama kesikler canımı sıktı. Aynı yollarda standart lastiklerde hiçbir sıkıntı olmamıştı. Eski aracımda Bf Mt'de...
  3. H

Hankook Dynapro At2

15 tatilde 3500kmlik güneydoğu, doğu ve icanadolu turunda net olarak görürüm sanırım. :) Ama çamur performansı sınıfına göre tatmin edici. Ayakkabının tabanının çamur topladığı arazide en az %30 egime dikine çıkıp indim. İnişte 1 ton römork yükü ve aracın üzerinde 7 kişi ve yüklerle indim. Zemin...
  4. H

Hankook Dynapro At2

Bu güzel geri bildirim için teşekkürler. Hankooku almadan general at3'ü de araştırmıştım. Nedense aklimda sanki mtye daha yakin bir lastik olarak kalmis. Ses yapar diye elemistim. Yorumlardan anlasilan gayet kullanışlı lastik. Bence bf biraz abartılıyor. Ben MTsini iki aracımda kullandım...
  5. H

Hankook Dynapro At2

Almadan önce çok araştırdım. Yurt dışı karşılaştırmalı testleri okudum. Fiyat/performans açısından bence fazlasıyla iş görür. Yogun yagmurda da kullandım gayet iyi. Kar buzu çok merak ediyorum. Dayanıklılığını göreceğiz.
  6. H

Hankook Dynapro At2

Merhaba. Ben lastiklerden gayet memnunum. Araziye giriyorum. Hafif çamurumsu arazide gayet dik yamacı sorunsuz çıkıyorum ve iniyorum. (Arkada 1 ton ağırlığında römork da çekiyorum.). Offroadcılar gibi bataklığa dalıcam çıkıcam diyorsanız zaten ya mt ya da extrem lastik almalısınız. Asfaltta...
  7. H

Hankook Dynapro At2

Ben bu lastiği geçen gün aldım. Michelin'den geçiş yaptım. Lastiğin sırt deseni çok güzel. Belki offroad düzeyinde olmasa da kışın çamurlu dağ yollarında iş görür sanırım. Kar işareti olması da buzlasmayan karda iş yapar gibi. Zincirsiz kartalkayaya çıkartacak mi kışın göreceğim. Yol sesi...
  8. H

Hankook Dynapro At2

Bf At için ıslak zeminde kayıyor diyorlar. İmkan olursa denemek istiyorum.
  9. H

Bürstner Premio Life 430 Ts Mi Yoksa Weinsberg 390 Qd Mi? Yardım Lütfen

Evet..Tekrar bir karavan siparişi ile karavancılığa adayım. Bu sefer eşimin ve kızımın haberi yok. Ekonomik şartlar ters gelmez, ekinlerimiz bizi üzmezse onlara kasımda büyük sürpriz olacak :) Bu sefer ki karavan adayım Burstner 415tk. Geçen yaz sonu 430ts ve 460'ı eşimle yerinde incelemiştik...
  10. H

Hankook Dynapro At2

Merhabalar, sikayetinizi okudum. Aynı lastikten hilux'ume ben de almayi planlıyordum. Normal yol dışı ve karda da kullanıma uygun olması cezbetti. Hankook marka lastikle 2012 senesinde sıfır aldığım astrada tanismistim. Hatirladigim kadariyla 50 yanak olan o lastiklerin ikisi 10binli 20binli...
  11. H

En güzeli alüminyum gövdeli olanlar ama onlarda da ferahlık yok. Çocuklu için pek uygun değil. Monoblok gövdelilere de çok bakmıştım. Nedeni ise asfalt dışı kullanımda sorunla karşılaşmak istemeyişimdi. Yerli üretim olanların fiyatları avrupa karavanı yakalayınca radarımdan silmiştim. Ekonomi...
  12. H

12:01 , kamplar konusunda yaşadığınız tecrübeleri okudum ve tahmin ettiğim sıkıntıları yaşamışsınız. Ben de kamping tatillerine sıcak bakmıyorum. Hiç de heves etmiyorum. Belki yeni insanlar tanımak ve kaliteli kampinglerdeki şartlar noktasında olumlu tarafı olabilir. Geçenlerde bir video izledim...
  13. H

Kısmet. Şuan için kararımızın doğruluğundan şüphemiz yok ama karavan hayali de içimizde kaldı. Araç konusunda sıkıntım yok. Hilux 2.4 4*4 kullanıyorum. Olur da karavan büyütmek istersek diye baştan alt yapıyı kurmuştum :)
  14. H

Merhabalar, iki senedir karavanları araştırırdık. Karavancıları farklı mecralardan takip ettik. Teorik olarak karavancılığın ince detaylarını öğrendik. Heves ettik. Yerlisiydi, avrupasıydı derken ağustosta weinsberg ile karavancılığa girmeye karar verip sipariş geçtik. Heyacanlandık, karavanın...
  15. H

Çok değerli bilgiler paylaşıyorsunuz. 👍 Adria, her serisiyle kalitesini kanıtlamış bir marka bence. Sağlamlığından hiç şüphem yok ama görüntü avivada biraz basit. Aviva serisi de olsa kullanışlı kaliteli karavanlar. Ne yalan söyleyeyim ileride karavanı büyütmeye karar verirsek ilk seçenek...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri