gergun kullanıcısının son içeriği

1. gergun

Çekme Karavan Alarm Önerileri

Alarmın bütün parçaları tüplük bölümünde ve webastonun alt kısmında kaldığı için kolay ulaşılabilir değil. Webastonun üstünde bir raf var sökmesi zaman alır. Bildiğim kadarıyla bu tip standart olmayan uygulamalardan hırsızlar uzak duruyor, alarm ledinin yanması veya kısa süre ötmesi bile...
  2. gergun

Merhaba, biraz geç cevapladım kusuruma bakmayın. Ben aşağıdaki ürünü aldım. Montajı çok basit, sustalı anahtarı tüplü bölümünün anahtarıyla değiştirdim. Orjinal gibi oldu :smiley: Alarmı tetiklemesi için çekme karavanın ana kapısına ve tüplük bölümüne ayrı ayrı buzdolabı kapağını açınca...
  3. gergun

Vitara Glx 4x4 Yükseltme

2017 model vitara glx 4x4 aldım. Benden önceki sahibi sağolsun çok yakışan bir yan basamak taktırmış araca. Ama otoparka girip çıkarken yerdeki raya sürtüyor bu gidişle bağlantı yerinden kopacak. Birde karavanı bağladığım zaman biraz daha arkası çökecek iyice yan basamağın kopmama şansı...
  4. gergun

Merhaba ben çekme karavanımda inwells marka oto alarmı kurdum. Karavanım Güney 440 klasik. Ana kapı veya yüklük kısmındaki kapı açıldığı an alarm ötmeye başlıyor. Montajı çok basit
  5. gergun

Mppt Şarj Cihazı Marka Ve Model Tavsiyesi

Çok teşekkür ederim sanırım kaygılanmakta haklıymışım. Biraz daha araştırma yapmam gerek. Tekrar teşekkür ederim
  6. gergun

Evet 12 voltu 220 ye çeviren aynı zamanda mppt solar şarj cihazıyla kombine olan bir cihaz. Ben Tommatech 1 kw mppt akıllı inverter diye bir ürün buldum. Fiyat yüksek olunca bilgisizce davranıp satın alamadım. Acaba iyi bir marka mıdır kullanan var mıdır. Tavsiye edilir mi bilemedim. İlginize...
  7. gergun

Saygıdeğer forum üstadların, büyüklerim hiç olmazsa kullandığınız marka ve modeli yazın, cahilce bir ürün alıp sonradan pişman olmayayım. Teşekkür ederim
  8. gergun

merhaba çekme karavanım için ilk etapta varta c40 240 ah Efb akü satın aldım. 1000 Watt tam sinüs 220 volt girişli akıllı mppt inverter almak istiyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir marka model var mı? Deneyimlerinizden faydalanmak isterim. Teşekkür ederim
  9. gergun

Çekme Karavan İçin Klima

Merhaba bu konu hakkında tecrübe ve bileğinize ihtiyacım var. Yukarıdaki gibi Beko mobil klima alacağım. 9000 lik için kalkış akımı 15 am, 12000 lik için 25 am yazıyor. Kamp yerlerinde hangisini problemsiz kullanabilirim sizce ?
  10. gergun

Dizel Isıtıcıyla Su Isıtma

Size sonuna kadar katılıyorum. Amaç su ısıtmak ise bu yöntem pek verimli değil. Ancak Ocak ayında Kartepe de 8 gün kaldım. Bu süreçte webastom sürekli çalıştı çünkü biz dışarıdayken bile karavanda kedimiz vardı. Yaklaşık 40 litre mazot yaktım. Bu yöntem benim gibi -20 derecelerde sürekli...
  11. gergun

Bunun gibi bir helezon yaptırmam gerek bir kaç firma buldum ama özel üretim yaparlar mı ikna etmem gerekecek
  12. gergun

Merhabalar. Aynı mantıkla ben bakır boruyu webastonun sıcak hava üfleme borusunun etrafına sararak yapmayı düşünüyorum. Benim çekme karavanda webasto ön yüklük kısmına monte edildi. Güney maxi klasik. Bu sebeple bazanın altından geçen yaklaşık 90 cm bir orjinal sıcak hava üfleme borusu var. Ben...
  13. gergun

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Doğru; karavana inip etiketine baktim dingil Alko B850-10 kapasitesi 1000 kg, ceki basligi Alko 90/s 1000 kg kapasiteli frenli kaplin... karavanim Güney maxi
  14. gergun

Yerli Çekme Karavan Üreticilerine Eleştiriler

Merhaba bende Sayin TunayUysal beye katiliyorum. Mercedes ile opeli karsilastirmak biraz haksizlik olur. Bende butceme en uygun gelen Guney Maxi yi subat ayinda teslim aldim. Henuz kamp yapamadim ama sitenin bahcesine park ettigim karavanimda 7-8 gece konakladim. Aslina bakacak olursaniz hersey...
  15. gergun

Her Yönü Ile Güney Karavan ..gerçek 01 Belgelİ-750 Kg.

Geç olsun ama hayırlısıyla olsun Ömer bey. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri