fyesildal kullanıcısının son içeriği

1. fyesildal

Boğaz Camping

Merhaba Manavgat boğaz kamping 2021 yeni fiyatlarının iki kişi + karavan 100 TL + kişi 50 TL olarak güncellendiğini kamping görevlisi bildirdi. Bilginize sunarım.
  2. fyesildal

Karavan Yapımında Usta Arayanlara...

merhaba bütçesi sınırlı çok büyük beklentisi olmayan arkadaşlar için istanbul kemerburgaz ptt altında marangoz ibrahim ustanın atölyesi var. telefonu 5337773734. mülayim biri. ben 15 m3 ducato minibüsün iç kaplama ve mobilya işini tarif ederek yaptırdım. tavsiye ederim.
  3. fyesildal

Gezenbilir'den Cnr Boat Show Ve Kamp Karavan Fuarı'na Ücretsiz Davetiye

Gezenbilir çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.
  4. fyesildal

Sırt Çantası Ile Asya Da Gezmek

Aklım Fikrim Gezmekte: BALİ / ENDONEZYA
  5. fyesildal

Bisikletle Yaptığım Gezi

Aklım Fikrim Gezmekte: Bisikletle Sibirya'dan Japonya'ya
  6. fyesildal

Bisikletle Yaptığım Gezi

Daha iyi geziler sizinle olsun resmi paylaşabilirsiniz
  7. fyesildal

Sırt Çantası Ile Asya Da Gezmek

merhabalar ben fatih yeşildal asyaya yaptığım gezi s ile alakalı sitem Bali / Endonezya
  8. fyesildal

Bisikletle Yaptığım Gezi

merhabalar ben fatih yeşildal hayalimde olan uçak bisiklet tren ve feribotla yaptığım asya gezi sitem Moğolistan
  9. fyesildal

Avrupa Yollarında 6000 Km

Ynt: Avrupa Yollarında 6000 Km ferhat bey ben başkabir yol buldum çok sağolun.
  10. fyesildal

Avrupa Yollarında 6000 Km

Ynt: Avrupa Yollarında 6000 Km ferhat bey saygılar, gezinizi anılarınızı okumayı çok istiyorum. fakat bulunduğumuz yerdeki internet sistemi share ve torent sitelerinden indirmeye karşı korumalı. mümkünse yesildal_fatih@hotmail.com email adresime gezi anılarınızı gönderirmisiniz. şimdiden...
  11. fyesildal

Haydarpaşa'dan Trenle Tahran - Hindistan - Nepal - Tayland - Kamboçya - Vietnam ve Laos

Ynt: Haydarpaşa'dan Trenle Tahran - Hindistan - Nepal - Tayland - Kamboçya - Vietnam ve Laos kemal bey paylaştığınız bu gezi anılarınız için teşekkür ederim. hayallerimizin olağandışı olmadığını kanıtlayan bir öneksiniz. Umarım devam eder bizleri mutlu edersiniz. saygılarımla

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri