FURTEK kullanıcısının son içeriği

1. F

Karavan Tentesİ

Yunanistan fiyatını söylermisiniz
  2. F

Karavan Cam Kapı Ve Aksesuarları

Hiç kimseye cevap yazmamışsınız neden ?
  3. F

Moto Karavan Da Isıtma Ve Isınma Si̇stemi̇

Merhaba arkadaşlar Mercedes sprinter 2011 cam van olarak alınmıştır ; içerisindeki orjinal döşemeler söküldü ve marbiryerlerdeki ezikler için kapaorta boya uygulması için boyacıya bırakıldı. Şimdi ızalasyonu poli üretan kitle yapmayı planlıyorum bu kit için 20 m2 alanı 2-3 cm ızole edebilir...
  4. F

Dönerli Karavan Koltuğu

telefon nmarası paylaşırmısınız.
  5. F

Motokaravan İçİn Psa Mi Dİğerlerİmİ

TESPİT 10 NUMARA DOĞRU 👍
  6. F

Merhaba ilginiz için teşekkür ederim, sürücü arkasını henüz tasarlamadım step step gidiyorum. Maksimum 4 kişi olarak düşünülebilir ama çoklukla 2 kişi olacak . Oturma gurubunda rahat br yatak olması açısından slide room yapılabilrmi onu araştırıyorum aslında, sprinter da nasıl olur nasıl çalışır.
  7. F

Herkese merhaba 18/05/21 de 2011 model long şase bir siprinter alıcam pazarlığı yapıldı araca bakıp paraları ödemek kaldı; Kendim endüstriyel tasarımcıyım zaten makina imalatı ve bir çok işle uğraşıyorum 2017 yılında 12 m bir Lobster tekne yapıp denize attım ve geçen sene puruvada oturuken...
  8. F

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhaba 47 yaşımın baharında endüstriyel tasarımcı bir gencim, 2017 yılında 12 m bir Lobster tekne yaptım ve uzun bir zamandır kullanıyorum ve bu gören çevremdeki insanların gazı ile karavan yapmaya karar verdim. 18/05/2021 de 2011 model mercedes sprinter alacağım izmirden ve projelerini...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR