filmania06 kullanıcısının son içeriği

1. F

Bozcaada Belediyesinin O2 Belgeli Tinyhouse Römorkları Adaya Sokmaması Hakkında

Sulandırmak ile anayasayı aynı cümlede kullanmak bence abesle iştigal. Anlaşılan odur ki , toplum olarak sadece Devlet değil vatandaş olarak bizlerde yasak seviciyiz. Kişinin yasal olarak sahip olduğu kendi arazisine yine devletin onay verdiği yasal şartları yerine getiren O2 belgesine sahip...
  2. F

Bozcaada Belediyesinin O2 Belgeli Tinyhouse Römorkları Adaya Sokmaması Hakkında

Anayasal suçtur. Tartışma konusu dahi edilmemeli. Nokta
  3. F

Karavanımı Kendim Yap(tım)

Rica ederim 😊 özel degil. Sanirim youtube sayfamda yorumlarda da yazmistim. İlk üretimimiz oldugu icin bir cok deneme yanilma ve gelistirme iceriyor vede kalitelden ödün vermemek icin ithal malzeme kullandik dogal olarak maliyet 58-60 bin tl civari diyebilirim.
  4. F

Tesekkurler. 750 alti icin kolayliklar var. Ruhsat ve plaka gerekmiyor ekstra.. ama O1 belgesi olmasi gerekiyor. O1 belgeli sasi alip ust yapiyi sizin yapmanizi oneririm. Fakat bugune kadar yolda durdurup O1 belgesi sorulan karavanci pek gorulmedi. 100 binde 1 belki. Bu isin gercek hayat kismi...
  5. F

Gram gram agirlik hesabı yaptım diyebilirim. Örnegin arabamın çeki topuzuna binen yük 49.9 kg. Tabi şunuda eklemek gerek,hayatımda ilk defa bir karavan yapmış olmam hatta ilk defa bu kadar kapsamli bir imalat yapmış olmam sebebiyle kendi çıkramlarımı da ortaya koydum. Örnegin ebatları buyutup...
  6. F

Cok tesekkur ederim.😊
  7. F

Çok tesekkur ederim 😊
  8. F

Tesekkurler 😊 banyo sistemi de karavanin kendisi gibi modüler yapıda 🤭
  9. F

Çok tesekkur ederim 😊
  10. F

Cok tesekkur ederim 😊
  11. F

Yatak yorgan gunes paneli 100 luk aku gibi ekipmanlar da dahil 750 kg 👍
  12. F

Amin 😊 inşaallah hepimizin güzel gezileri olmasını dilerim
  13. F

Degerli yorumunuz için tesekkur ederim @Doğrucu Davut bey. Küçük piknik tüpünü yere havuz şeklinde sabitledik. Dedantör ve metal kelepçe kullandık..Bulunduğu yer dolap içi. Kullanılan hortum standart örgülü ve yüksek basınca dayanıklı kauçuk hortum. Sadece ocağı kullanacağımız zaman muslugunu...
  14. F

Yakin zamanda insaallah. 👍
  15. F

Tesekkurler yücel bey @yugun

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız