fabrika1 kullanıcısının son içeriği

1. F

Frigolu Panelvandan Karavan Yapılır Mı?

Merhabala , Bu konu başlığı altına yazmayı uygun gördüm , firigolu kamyonet , kamyon üstü polyester kasalar izolasyon ihtiyacı olmadan yaşam alanına çevrilebilirmi ? Bu konuda tecrübesi olan var mı ? Normalde izolasyon ihtiyacını ortadan kaldırması gerekir diye düşünüyorum bu konuda tecrübesi...
  2. F

Motokaravan Dönüşüm Mevzuatında Son Durum

En son neye karar verildi ? SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. F

Nissan X Trail Titretme Ve Çekiş Sorunu

Araç d konumunda ışıklarda titremesi normal uzun bekleyecekseniz n konumuna alıp aracı rahatlatmanız daha yararlı olur. Hava soguk ve rolanti motor ısınmadığı için düşük ise dediğiniz titreme daha fazla olur bu normaldir. araç n de iken titreme varsa rölantiyle ilgili sorun vardır ayar yaptırmak...
  4. F

X Trail Tavan Barı Ve Araç Üstü Çadır

2005 x trail aracım var buna araç üstü çadırı taşıyabilecek tavan barını nereden bulabilirim .
  5. F

Sorunu halledebildinizmi ?
  6. F

Motorda sorun var büyük ihtimalle siboplar ın lpg uyumu ile ilgili bir sorun , değişmesi gerekebilir. Bendede aynı durum olmuştu , yokuşlarda hararet artıyorsa da kesinlikle radyatörü değiştirin.
  7. F

X-trail Conta Yakması

Bence radyatöre baktırmanızda fayda var , bu araçların büyük sorunu radyatörün zamanla tıkanması ve yeterince verimli soğutma işlemi yapamaması , ardından hararet oluşması ve conta yanması ve benzeri problemler. Motoru yaptırdıktan sonra uzun yolda dik bir yokuşta deneme yapın hararet artıyorsa...
  8. F

Usb Çevirici

uygulamayı yapabildinizmi ?
  9. F

İgo 9.6.29.468978 Yeni Sürüm

Ynt: İgo 9.6.29.468978 Yeni Sürüm teşekkürler
  10. F

Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

Ynt: Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım Sürekli aklımda bir motokaravan alma fikri dönüp duruyordu satış sitesinide devamlı takip ediyorum sizinde paylaşımlarınızı zevkle okumaktayım ismim Mehmet yukarıdaki bahsi geçen karavanı almak istiyorum sahibi ilanı daha sonra...
  11. F

X Trail T30 2005 Model Aniden Stop Ediyor

Ynt: X Trail T30 2005 Model Aniden Stop Ediyor Geçen gün sanaiye götürdüm, yag sensorunun kablosu kopmus, tamircide bağladılar ondan sonra bu problemi yapmaz oldu. sanırım sorun çözüldü.
  12. F

Ynt: X Trail T30 2005 Model Aniden Stop Ediyor hocam fırsat olmadı yarın inş götüreceğim hem lpg ciye hemde motorcuya ama işin ilginci eğer ben aracı resetlersem bu sorunu yaratmıyor . Katalizörü iptal edildiğinden dolayı katalizör alarmı veriyor , ama sanaideki ustaların pek yardımcı...
  13. F

Ynt: X Trail T30 2005 Model Aniden Stop Ediyor sağol hocam ilgilendiğin için haftasonu bi tamirciye götüreceğim sebebini bulursam buradan yazarım en azından x trai kullanıcılarına bilgi olur.inşallah hafta içi idare eder
  14. F

Ynt: X Trail T30 2005 Model Aniden Stop Ediyor hocam ingilizcem var o siteyide biraz takip ediyorum fakat benimki gibi bir arızayı orada göremedim. sensörlerinden birisi bozulsa hata verir diye düşünüyorum fakat anlamadığım şey ben aracı kendim biraz harket ettirince tekrar marş basabiliyor...
  15. F

2005 model x trail geçenlerde kırmızı ışıkta N den D ye alıp gaza bastığımda stop etti , anahtarı çevirdiğimde hiçbirşey olmuyordu , arabayı itip sağa çektim marşa bastığımda tekrardan çalıştı , bir sorun olmadan devam etti. Sonraki gün otoparkın köşesinde durup dönmeye çalışırken tekrardan aynı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,473
Kayıtlı Üye Sayımız
172,126
Kaydolan Son Üyemiz
Mev

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri