Esved_A kullanıcısının son içeriği

1. Esved_A

Opel Frontera 3.2 Limited

westinghouse hava kacırmasına bakabilirsiniz(sarj dinamosundan dolduruyordu sanırım).fren hortumlarında basınc kaybı yaşanıyordu. frenlere giden sürücü tarafında borularda kılcal çatlaklar vardı. sigortalar ile ilgili birçok parça değişti inanın cok zaman geçti net şudur şu şekilde çözdüler...
  2. Esved_A

Discovery 2 Ön Tampon

iletişime geçebilirsiniz
  3. Esved_A

Opel Frontera 3.2 Limited

araç stop ederken klima kontrolleride gidiyorsa araç çakmağını değiştirin ışık mekanizması ve kabloları çok zayıf kısa devre yaptırıyor. yada akışmetre (orjinalini takın) o araçların frenlerine baktırın kötü tecrübelerim var
  4. Esved_A

Akü Takviye Cihazı Tavsiye

105 amper bitik aküyü çalıştırabildim bu ürün ile biraz daha ekonomiktir. küçük akülerde zaten iş görüyor. Akü Takviye Cihazı 89800 Mah 4 Usb Çıkışlı 171 - n11.com
  5. Esved_A

Series Tipi Araç Hakkında Bilgi

sabırlı birimisiniz?
  6. Esved_A

Disovery 2 Şansıma Dişli Oranları

özelden telefonumu gönderdim
  7. Esved_A

diferansiyel yağlarını değiştirirken açıldığında değiştirdim. kayalar oto, huma oto dan temin edebilirsiniz. şanzumana girerseniz aschroft un heavy duty tirbunini takarsanız daha saglam olur özellikle romörk kullanıyorsanız. ayna mahruti ile birlikte keçelerini tapalarını değiştirmeniz gerekir...
  8. Esved_A

ayna mahrutiyi değiştirdim 4.88 vites araları kısaldı son süratte azaldı. 33 lastikle yazılımsız kullanıyordum ancak turbo lag rahatsız etti yazılım yaptırdım. şanzumana neden gireceksiniz?
  9. Esved_A

Offroad Garajı Orçun Usta Sakin Bulaşmayin !

+1 hocam reklam yapmak icin hesap acmıssınız keske baska konularada 1 2 satır yazsaydıızda bu başlık altındaki kadar mesaj adediniz olmasaydı
  10. Esved_A

Land Rover Discovery Iı 4.0 V8 Hak

discovery begeniyorsanız dizel düşünmenizi öneririm
  11. Esved_A

1999 Opel Frontera 3.2 Limited

zamanında sıfır km iken alıp kullanmıştık +/- olarak listeleyeyim +ları performans / yakıt ilişisi zamanının araçlarına göre iyiydi konforlu ancak direksiyon biraz ağır arazide pek kullanmadık sehirçi köy yollarında kullandık hafif arazide performans olarak hiç üzmedi. yol tutuşu harika...
  12. Esved_A

Grand Cherokee Wj - Düz Tavan Platformu

güzel olmus güle güle kullanın
  13. Esved_A

Discovery 2 Genel Sorular Buraya

evet orada arka vincin kontrol ünitesini koydum kablo gecisinide güzelce izole edip bidaha kapatayım orayı teşekkürler
  14. Esved_A

99 3,9v8 Disco 2 Destek Ricasi

şanzuman vites seçici. aracı parktan cıkartıp tekrar parka takın tavandaki su sorununa baktırmak için açtırdığınızda 2 sunroofun ortasındaki alıcıları temizleyin
  15. Esved_A

Discovery 2 Genel Sorular Buraya

bakımlı olması ile alakalı bir durum süprizler cıkabiliyor ama bu araca has birşey değil 1 aydır araca marş basamdım baktım sağ kapı kilidi kendiliğinden gitmiş :) navara ile cok ayrı dünyalar. navaraya kabin koymadıgın sürece bagajı kücüktür pickupların. karar vermene yardımcı olur belki ekler :)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri