ertucan kullanıcısının son içeriği

1. ertucan

Ankara -> Sülüklü Göl

Olur hocam.
  2. ertucan

Ankara -> Sülüklü Göl

Grup kuralım hocam bence . Bir kaç post gordum grup kurmak ile ilgili.
  3. ertucan

Ankara -> Sülüklü Göl

Tabi ki dostum. Grup yok ama buraya yazarım yada özelden mesaj atarım bi plan olursa.
  4. ertucan

Ankara Suzuki Servis

Bildiğim usta yok ama tecimeroglu var yetkili servis sakın ona gitme hocam.
  5. ertucan

Ankara -> Sülüklü Göl

Arkadaşlar selamlar. 31.05.2019 cumartesi sabah Ankara'dan yola çıkmalı sülüklü göl istikametli yolculuğumuza ve kampımıza eşlik etmek isteyen arkadaşlar buradan yada özelden iletişime geçebilir. Dönüş günü Pazar diye düşünüyoruz ama ortak akılda fayda vardır derim. Gelen ilk kişiye vayt çaklıt...
  6. ertucan

Türkiye Turu Yapmak Isteyen Yol Arkadaşı :)

Tabii ki . Ozelden yazmayı denedim fakat hata verdi =))
  7. ertucan

Gezenbilir Ankara Grubu

planınız varsa dahil olabilirim(cuma akşamı başlayıp en geç pazar akşamı bitecek şekilde)
  8. ertucan

Ankarada Kamp Ve Gezi Arkadaşları Arıyorum.

hocam ortak planlar yapabiliriz uygun oldukça. çok deneyimim yok ama en azından destek oluruz gazlarız birbirimizi :D
  9. ertucan

Türkiye Turu Yapmak Isteyen Yol Arkadaşı :)

Selamlar bakkala diye çıkıp tüm Türkiye'yi dolaşman dileği ile giriş yapıyorum =)) öncelikle olumsuz yorumları dikkate almaması öneririm. Çok insan tanıdım ve çok kadın ile yolculuk yaptım veya couch luk yaptım. Hatta kadınları daha şanslı görüyorum bu noktada . Eşlik etme konusunda her sene...
  10. ertucan

Gezenbilir Ankara Grubu

Bir süredir sosyal medya kullanmıyorum hocam.
  11. ertucan

Gezenbilir Ankara Grubu

Ben buradayım da diğerleri nerede bilmiyorum =))
  12. ertucan

2 Çocukla Kamp Yapmak Mı ?

, bende fresh black 3+ var 2 seconds bende 4.1 düşünüyordum :D iyi tatiller şimdiden
  13. ertucan

Bodrum-datça-marmaris-fethiye-kaş-kemer-antalya Kamp Turu

Merhaba. son 3 senedir yapıyorum bunu. antalya izmir arası plan yapıyorum ( hepsinde de fethiyede takılıp kalıdım :D ) bu senede yapcam bakalım. en son antalya laradan(1 gün) başladım adresan (2 gün) kaş kemer (kaş ve kemerde sadece gezdim çadır atmadım) en son fethiyede (4 gün) kaldım. bu sene...
  14. ertucan

2 Çocukla Kamp Yapmak Mı ?

Onur hocam selamlar. daha önce bir çok çocuklu kampçılar gördüm. hiç sorun olmaz hele cmaping alanında kalacaksanız dahada kesin olmaz :D bende son 2-3 senedir kamp yapıyorum antalyadan giriyorum her gün bi sahil kenarında uyanma planına uygun rota çıkartıyorum. bu sene bende iki yeğenim ve...
  15. ertucan

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar. Bende ertuğrul. 6 yıldır ankarada yaşayan 36 yaşında bilg prog mezunu garip bi yazılımcıyım. Anime izlemek ve imkanlar doğrultusunda yıllık izinlerde yada hafta sonu Ege Akdeniz arasında bir sahilde dalga sesi ile uyuyup uyanmak yaşam adına en sevdiğim iki şeydir. Ha birde kahveyi...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri