erthem kullanıcısının son içeriği

1. erthem

Elbruz Dağı Tırmanış Raporu Elbuz' A Nasıl Çıkılır...

Erdem kardesim agzina saglik zevkle okudum faaaliyetinizi. Öncelikle guzel faaliyetinizi tebrik ederim, 2019 gibi bir tirmaniş da ben planliyorum. Bu tirmanisin ilk temmelerini senin raporun attı sayılır. Teşekkürler
  2. erthem

Www.rhinooverland.com & Www.gezenbilir.com Araç Üstü Çadır Açık Arttırması

Ynt: Www.rhinooverland.com & Www.gezenbilir.com Araç Üstü Çadır Açık Arttırması Saatin 11 olmasini bekleyecektim ama dayanamadim. 1900 tl ile son teklifimi yapiyorum.
  3. erthem

Www.rhinooverland.com & Www.gezenbilir.com Araç Üstü Çadır Açık Arttırması

Ynt: Www.rhinooverland.com & Www.gezenbilir.com Araç Üstü Çadır Açık Arttırması Hayırlı uğurlu olsun... Açılışı bana bıraktığınız için teşekkürler 1650 ile ilk teklifi ben yapayım.
  4. erthem

Doğada Tek Başına (açık Davet)

Ynt: Doğada Tek Başına (açık Davet) Merhaba ahmet bey. Doga deneyim kazanmak adina pek uygun bir yer degildir die dusunuyorum. Yani egitim her seyde oldugu gibi onemli. Tabi dogada tek basina adina bunlari soyluyorum. Anladigim kadariyla bursada yasiyorsunuz. Ve ne guzeldirki bursada bu...
  5. erthem

Kemal Merkit Transanatolia'da geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.

Ynt: Kemal Merkit Transanatolia'da geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti. Motor Sporları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Sadık Özdemir, Merkit'in ölüm haberini doğrulayarak, "Şimdi ben de yarışın olduğu yere gidiyorum, acımız çok büyük. Gerekli açıklamaları daha sonra yapacağız" dedi. KAZA...
  6. erthem

Kemal Merkit Transanatolia'da geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti.

Ynt: Kemal Merkit Transanatolia'da geçirdiği kaza sonucu hayatını kaybetti. Sporcu kelimesinin tam karşılığı olan Kemal Merkit Ağabeyimizi maalesef kaybettik. Klasik kelimeler yazamayacağım. Kemal Abi seni çok ama çok özleyeceğiz...:(
  7. erthem

TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 01. Bölüm Duyurusu (Belgrad Ormanları)

Ynt: TRT YolAçık (Gezenbilir) Programı 1. Bölüm Duyurusu Uzun zamandır hayal edilen sonunda gercek oldu demek. Ekip sağlam. alt yapı sağlam. isim sağlam. Eee bu kadar birikim bir araya geldiğindede kötü birşey beklenemez tabikide... Umarım program gerekli desteği görür ve hakkettiği yere...
  8. erthem

Dünyanın En Yüksek Tırmanma Duvarı

9. erthem

Tekerlekli Saray

Ynt: Tekerlekli Saray
  10. erthem

Tekerlekli Saray

Ynt: Tekerlekli Saray
  11. erthem

Tekerlekli Saray

İlk bakışta üzerinde biraz özenilmiş tır gibi görünen bu araç kelimenin tam anlamıyla tekerlekli bir saray. Tam 16 metre uzunluğunda ve 30 ton ağırlığındaki bu tır görünümlü lüks karavan, ünlü aktör Ashton Kutcher'ın çekimlerden yorulduğunda dinlenmek için çekildiği mekan. Ama bu aracı diğer...
  12. erthem

Verçenik'e Tırmanan Dağcı Hayatını Kaybetti

Ynt: Verçenik'e Tırmanan Dağcı Hayatını Kaybetti Kaçkarlarda ölen dağcı Rizeli Rize`nin ÇamlıHemşin İlçesi`nde Kaçkarların 3 bin rakımlı Verçenik zirvesine tırmanırken düşerek hayatını kaybeden 29 yaşındaki dağcı Onur Pınar`ın cesedi dağdan indirildi OTOMOBİLİNİ SATMAK İÇİN MEMLEKETİNE...
  13. erthem

Verçenik'e Tırmanan Dağcı Hayatını Kaybetti

Verçenik dağı`nda ki yaralı dağcı için Trabzon`dan ambulans helikopter kalkmayınca Rize Sağlık İl Müdürlüğü ekipleri 3 saati yaya olarak 6 saat yol katedip olay yerine ulaştı. Ulaştıklarında dağcı ölmüştü. Rize’nin Verçenik Dağı’nda zirve tırmanışı yaparken düşerek yaralanan dağcının öldüğü...
  14. erthem

11. Vosvos Festivali (2-9 Temmuz 2011) / ORDU

Ynt: 11. Vosvos Festivali (2-9 Temmuz 2011) / ORDU Yaklaşık 2 yıl aradan sonra ordu vosvos şenliği yine vosvos müdeavimleriyle ordu yaylalarında buluşuyor. Yaklaşık 150 Vosvos'un Katılacağı Belirtilen Şenliğe, Herkesi Bekliyoruz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri