ertepez kullanıcısının son içeriği

1. ertepez

Duşta Sıcak Su Için Musluk Üstü Şofben

Sevgili doslar ekteki şofbeni banyoya kurdurup sıcak su ile duş yapabilir miyiz. Kurulumu çok pratik termostatlı su az gelince kendini kesiyor, elektirik tüketimi de fazla değil, ayrıca boyutları çok küçük. Fiyat internette 70 TL gibi bişey. Kampta 220v bağladığımızda çok ucuza sıcak su elde...
  2. ertepez

Dalgıç Pompa En Fazla 1 Dk Mı Çalıştırılmalı

Teşekkürler detaylı bilgi için. 1-2 kullanımda çalışmamaya başlamıştı. sonra mazot atım pompası aldık biraz çalıştı yine çalışmamaya başladı. Bendeki sistem şu: bir anahtar yardımı ile motoru çalıştırıyorum sonra çeşmeyi açınca su geliyor. Ama duştaki çeşme anahtarı açsam da açmasam da çeşmeyi...
  3. ertepez

TMC dalgıç pompa için filtre nasıl bulurum üzerinde filtresi yok bildiğim kadarı ile ve duş için kaç debide olması gerekli. Bir de pompa sık sık arzalanıyor ve yenisi ile değiştiriyorum. sebebi elektirik (12v) kaçağı ile mi alakalıdır yoksa bişeyi yanlış mı yapıyoruzdur. teşekkürler.
  4. ertepez

Karavan'daki dalgıç 12v su pompası en fazla 1 dk çalıştırımalı diye birşey okumuştum. Bunu doğrusu nedir. bulaşık yıkamak veya duş için en az 5-10 dk ihtiyaç oluyor. Bu durumda motor mu yanar. Çalıştırma süresini uzatmak için ne yapmalı?
  5. ertepez

Resimdeki Pano

teşekkürler ingilizce olarak biliyorum anlamlarını ama bu panonun ne işe yaradıklarını çözemedim. olmasa da olur gibi duruyor. Benzer bir panoya sahip dostlar belki değişik bir amaç için kullanıyorlardır. Belki de yanlış bağlanmıştır pano.
  6. ertepez

Resimdeki Pano

teşekkür ederim. Lakin MAINS anahtarını açmasam dahi karavanda akü vasıtasıyla elektirik oluyor. Onu açmak sadece ortadaki lambayı açıyor. Pek bir işe yaramıyor. Output 1 ve 2 aç kapa yapıldığında da üstündeki lambaları yanıyor ama karavanın elektirik düzeninde yine hiçbir değişim olmuyor. tüm...
  7. ertepez

Resimdeki Pano

Herkese merhaba, karavancılığa yeni başladığım için yardımınıza ihtiyacım var. Çekme Karavanımda fotoğraftaki panonun ne işe yaradığını çözemedim. Mains'i açınca sadece tepedeki lambaları yakıp kapatıyor. Chateau marka karavan, benzeri varsa yardımcı olabilir mi görevi nedir, ne işe yarar...
  8. ertepez

Eski Foça'da Kamp

Herkese merhaba, Çekme karavanım ile Eski Foça'da merkeze yakın nerede konaklayabilirim. Yıllık anlaşıp koymak istiyorum. Sürekli olmasa da arada bir gitme planım var.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri