ermus35 kullanıcısının son içeriği

1. E

Tokat Niksar Çamiçi Karavan Kamping

İyi akşamlar Yücel bey, tesis açık ama şu saat itibariyle açık mı diye soruyorsanız arayıp öğrenmek lazım. Telefon hatları da çekiyor genel olarak, oldukça yoğun bir yaşam var orada.
  2. E

Iveco Daily 40c11 Otobüsten 4+1 Karavana Dönüşüm.

çok teşekkür ederim. Maalesef karavanımızı satmak zorunda kaldık. müstakil bir ev yapımına başlamıştık. piyasanın durumundan biz de etkinlendik. evimizi tamamlayabilmek için karavanımızı sattık. ileride tekrar yapabileceğimizi umuyorum.
  3. E

4+1 Ruhsatlı İveco Daily Motokaravanım Satılık.

Satılmıştır. ilgilenenlere teşekkürler.
  4. E

4+1 Ruhsatlı İveco Daily Motokaravanım Satılık.

Herkese iyi günler. Müstakil bir ev yaptırmaya başladım ve bitirebilmek için motokaravanımızı satmak zorundayım. Motokaravan tamamen kendi el emeğim. forumda üretim süreciyle ilgili konu bulunmaktadır. konu linki...
  5. E

Adım Adım Karavan'a Doğru

buzdolabı yeri için tavsiyem ocak baş tarafta olursa otomatik kapı çıkıntısı için alt tarafta düzenleme yapabilirsiniz. buzdolabı orta kısımda olur. aynı zamanda kapı kapalı iken sürgülü kapının penceresini açarak ocaktan çıkacak buhar vb. için de havalandırma sağlamış olursunuz.
  6. E

Evet burada bağlantı şemasını anlatmış. Farklı olarak biz iki akünün de + ucuna sigorta bağladık. Bir de benim aracımda araç aküsü normal akü, yaşam aküm jel akü olduğu için sürekli olarak alternatörden şarj sağlıklı olmadığı söyleniyor. Bu sebeple sadece zorunlu ihtiyaç hallerinde kullanayım...
  7. E

Adım Adım Karavan'a Doğru

Şimdiden hayırlı olsun, kolay gelsin. elektrik sisteminiz nerdeyse benimkiyle aynı. düşünce olarak aynı şeyleri düşünmüşüz. 170w panel 100A akü ile bu yaz coollife 90 lt buzdolabı, hidrofor, aydınlatmalar ve şarj için sistem yeterli oldu. ortam ısıtıcısı için panel ve akü eklemem gerekecek...
  8. E

arka ikili koltuğu soruyorsunuz galiba. onları internetten aratırsanız koltuk ve döşeme mağazaları çıkıyor. uygun olandan bakarsınız. ben ankaradan güngör oto koltuk firmasından almıştım. ilan sitelerinde başka yerlerde de bulabilirsiniz. fakat arka ikili koltuk ön kısma sığmayabilir. çünkü...
  9. E

Karavan turu videomuz yayına girdi. Video: https://youtu.be/ZBDpbzTw38U
  10. E

Merhaba. Karavanı kamp amaçlı çok kullanma imkanım olmadı fakat düşüncelerimi yazayım. 1. Tek parça bütün bir malzeme olduğu için yerine yerleştirmesi kolay oldu. Ağırlık olarak tartmadım ama herhalde 20-30 kg civarındadır.tek başına kaldırıp yerleştirebildim. 2. Ölçü olarak eğer uzun süreli...
  11. E

1. Evet sıralama doğru. Benim araç 21 koltuklu olduğu için ruhsatta otobüs yazıyordu, çok amaçlı motokaravan oldu. 2. Arkada orjinal kemerli 2 koltuk bıraktım. Ruhsatı aldıktan sonra sıfır, emniyet kemerli ve yatabilen koltukla değiştirdim. Ruhsatım 4+1 koltuklu olarak çıktı. Mi A1 cihazımdan...
  12. E

ben aracı antalyadan aldım ve koltuklarını aldığım kişiye bırakıp izmire koltuksuz getirdim. çevirmeye girmedim ama trafikte bu şekilde sorun olacağını sanmıyorum. ben de malzeme almak ve bakımlarını yaptırmak için kullandım. trafikte araçta bulunan koltuk sayısından fazla yolcu olursa ceza...
  13. E

Bizim çocuklar biri 8 biri 3,5 yaşında. Gelecek planmamda müstakil bir ev ve bahçe yapmak var. Maddi olarak kaynağım yetmezse bir kaç yıl içinde bu karavanı satabilirim. Veya kullandıktan sonra deneyimlerimiz sonucu daha kullanışlı bir karavan yapmak için değişiklikler yapabiliriz. Yani demem o...
  14. E

Kendim oturup denedim bir sıkıntı yok. Seyahat halinde zaten bizim çocuklar oturacağı için onlar için de gayet rahat. Teşekkürler uyarınız için. Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. E

2004 Ducato Minibüs'ten Motokaravan İçin Cam Sorunsalı

İçten yalıtım malzemesiyle kapatırsanız dıştan araç rengi ile bütünlük sağlasın diye Beyaz folyo dedim. Aynı zamanda beyaz olduğu için ışığı yansıtır. Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,462
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri