enderguney kullanıcısının son içeriği

1. enderguney

Çekme Karavan Satma Hi̇kayeleri̇... :) Kesin Doğrudur ..

Merhabalar. Bu karavanı bize de soranlar oldu. Hem Eriba hem Güney etiketleri yapıştırılmış, sizin üretiminiz mi dediler ama bu Güney Karavan değil. Zaten bizim böyle bir logomuz da yok, böyle bir modelimiz de yok. Saygılar Ender Güney Güney Karavan
  2. enderguney

Gezenbilir Ankara; Emre Yatar (Emeklidede Tepe) Yürüyüş, Fotoğraf, Off-Road, Karavan (29 Mayıs 2011)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Emre Yatar (Emeklidede Tepe) Yürüyüş, Fotoğraf, Off-Road, Karavan (29 Mayıs Bende karavan grubuna katılmak isterdim ama boya badana gününe denk geldi maalesef. Giden arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim, resimleri bekleriz. Ender Güney.
  3. enderguney

Gezenbilir Ankara; Işık Dağı Kar ve Doğa Yürüyüşü Duyurusu (27 Şubat 2011)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Işık Dağı Kar ve Doğa Yürüyüşü Duyurusu (27 Şubat 2011) Merhaba Zerrin hanım etkinlik için teşekkürler. Benim özürlü bir kızım var o yüzden yürüyüşe katılamayız ama karavan grubu oluşturulursa karavanla gelip piknik yapabiliriz. Aşağı eğlence Bağkur bloklarından hareket...
  4. enderguney

Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010) Merhaba Zerrin hanım. Etkinlik için teşekkürler, benim özürlü bir kızım var yürüyüşe katılamayız ama karavanla gelsek piknik için ortam müsaitmi. Işık dağına hiç gitmedim. Proğram hakkında bilgi verilirse sevinirim...
  5. enderguney

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010) Zerrin hanıma babası için geçmiş olsun dileklerimi iletirim, iyileştiğine sevindim. Bu pazar eski karavancılardan Erdal San ın Tandoğan ziraat bankası sergi salonundaki gemi maketleri ortak sergisine gittim seyre...
  6. enderguney

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği (26 Aralık 2010)
  7. enderguney

Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği Duyurusu (26 Aralık 2010)

Ynt: Gezenbilir Ankara; Gölbaşı Mangallı Tanışma Etkinliği Duyurusu (26 Aralık 2010) Merhaba ben Ender Güney, TRT emeklisiyim ve Güney karavanın sahibiyim (doğal olarakda karavancıyım). Grubunuzda Doğan Böncü, Hüseyin Ekmekci gibi arkadaşlarım var. Doğasever yeni dostlarla tanışmak güzel olur...
  8. enderguney

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Ynt: Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu Merhaba, ben Ender Güney, sitenizi tesadüfen buldum çok hoşuma gitti ve hemen kaydoldum. TRT emeklisiyim,karavancıyım ve karavan imalatıylada uğraşıyorum. (www.guneykaravan.com) adında birde sitem var.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri