elen karavan kullanıcısının son içeriği

1. elen karavan

Isuzu'dan Karavan Yapmak

İbrahim bey projeniz hayırlı olsun,turkuaz güzel bir seçim ben iveco m 29 ve isuzudan çalışmalarım olmuştu önceki yıllarda,size çalıştığımız siğortacımın telini veriyorum biz sürekli kendisi le çalışır bir çok karavancı da bu firmada poliçelerini yaptırır en son tavan fiyatı 2200 tl. idi sizin...
  2. elen karavan

Yerli Motorhome Elen 2 Bitmek Üzere

Merhaba mss80,teşekkür ederim sorularınızı cevaplamaya çalışayım. 1.araç evet kendime yaptığım araç dı sonrasında talepler ğelmiye başlayınca zaten keyif aldığım bir hobi iken ticari olarak karavan imal etmeye karar verdim dolayısı ile 2. araç elen 2 adlandırdığım müşteri aracıdır bu sebepten...
  3. elen karavan

Cnr Camp & Caravan Istanbul 2019 Fuarı İzlenimleri

Teşekkür ederim sayın Ekemen's yeni yerimiz İzmir de yolunuz düşerse bekleriz... Zafer URUNDAŞ EL&EN KARAVAN – Motor Home Tasarım ve Üretim Atölyesi
  4. elen karavan

23 Şubat Karavan Fuarı Süresince Ücretsiz Bilet Davetiyesi

Biz teşekkür ederiz,fuarda görüşmek dileği ile.
  5. elen karavan

Ben teşekkür ederim,fuarda görüşmek dileği ile.
  6. elen karavan

Davetimi kabul ettiğiniz için teşekkür ederim,fuarda yüz yüze tanışıp buluşmak dilegi ile saygılar. EL&EN Karavan Zafer Urundaş.
  7. elen karavan

23 Şubat CNR EXPO fuar alanında ilki düzenlenecek olan kamp karavan fuarında tüm doğa ve karavan sevenlerini EL&EN KARAVAN olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız.Fuar süresi boyunca ücretsiz davetiye bilet için EL&EN KARAVAN davetiye linkinden ulaşabilirsiniz teşekkür ederiz. [CNR EXPO]...
  8. elen karavan

Teşekkür ederim.
  9. elen karavan

el&en 2
  10. elen karavan

a.s elimden geldigince yardımcı olabilirim

a.s elimden geldigince yardımcı olabilirim
  11. elen karavan

Mercedes O 403 Veya Neoplan Skyliner'ı Karavan Yapmak Istiyorum?

Çalışmalarımızı takip etiginiz için teşekkür ederiz Aydın bey bizi ziyaret etmenizden memnun oluruz.
  12. elen karavan

Mercedes O 403 Veya Neoplan Skyliner'ı Karavan Yapmak Istiyorum?

Merhaba,yaptıgım 2 araç da sürekli konaklamaya göre dizayn ettim,dilerseniz yandan aracı büyütme veya veranda gibi özellikler ile çok işlevsel bir araç da tasarlanabilir. Henüz web sayfam hazır degil ama Facebook Elen Karavan isimli sayfamdan çalışmalarımı görebilirsiniz teşekkür ederim. el&en...
  13. elen karavan

A.S Merhaba,güzel yazınız için teşekkür ederim. Eski otobüsden dönüşen araç için sorun yaşayabileceginizi sormuşsunuz cevabım size piyasa aracı yani ülkemizde çok fazla kullanılan modellerin markaların 90 lı yıllara kadar örnekleyelim mekanik parça ve ustaları olarak bulabilirsiniz sorun...
  14. elen karavan

Teşekkür ederim isminizi bilemedigimden fakat birçok yazınızı takip edip okumuşumdur Evliya çelebi bey olarak hitap edeceğim beni maruz görün. Açıkçası bilindik bir birinin aynı model araç ve dizaynlardan ziyade farklı tasarımlarda araçlar ve dizaynlar beni hep cezbetmişttir,elimden geldigince...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri