EKARAIS kullanıcısının son içeriği

1. EKARAIS

Ilgaz Dağı Büyük Hacet Tırmanışı / 16-17 Kasım 2019 / İlk Göz Ağrısı

En son dört yıl önce Küçük Hacet zirvesine çıkmıştım. Aradan uzun zaman geçince insan ister istemez acaba bende hala iş var mı diye soruyor kendine. o_O Çıktım valla. Aman aman da yorulmadım. Bu da beni 2020 için planlar yapmaya teşvik etti. Yarım kalan projeler var. Erciyes, Kaçkar... Tekrar...
  2. EKARAIS

Dağcı Arkadaşlarla Tanışmak Sohbet Etmek İsterim

Uzun süredir Gezenbilir faaliyeti düzenlenmedi. Faaliyet forumu canlı tutuyordu. Biz de iş güç derken ihmal ettik. Bir de Facebook'a kaydı bir kısım iletişim. Yeni kan lazım foruma. O da sizlersiniz. Yeni konu başlıkları açın. Katılan olur mutlaka.
  3. EKARAIS

Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan) Raporu

Videoları montajlayıp yükleyeceğim. Biraz daha zamana ihtiyacım var.
  4. EKARAIS

Drone'la çektiğim birkaç fotoğrafı paylaşmak istiyorum. Bu konuda henüz çok acemiyim.
  5. EKARAIS

Sevgili Colt35, İşler çalışmakla bitmiyor. Bu kaçamaklar aslında şehrin ve çalışma hayatının stresinden kurtulmak için bir fırsat. Bu yüzden bu hafta sonu çantanızı hazırlayıp en yakın kamp alanına gidin. Pazar sabahı mutlaka çadırda uyanın. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  6. EKARAIS

Havanın şahane, katılımın nispeten iyi olduğu çok güzel bir kampı geride bıraktık. Karavan erbabı abilerimiz, kardeşlerimizin de gelmesi biz çadırcıları karavan konusunda acaba bizim için de karavan zamanı geldi mi diye düşünmeye yönlendirdi. Ufak bir yürüyüş yaptık ve ormanların ihtişamına...
  7. EKARAIS

Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan)

Kampımızla ilgili anı ve fotoğrafları paylaşmak için aşağıdaki linki kullanabiliriz. Gezenbilir 9. Geleneksel Kış Kampı; Ercova Yaylası (31 Mart - 01 Nisan) Raporu
  8. EKARAIS

Geçtiğimiz haftasonu Ercuva yaylasında yaptığımız kamp etkinliğine zaman ayırıp gelen herkese teşekkür ederiz. Kampla ilgili fotoğraf ve anılarımızı bu başlık altında paylaşalım. Selam ve Sevgilerimle Efe Karaismailoglu
  9. EKARAIS

411.100 tamamdır. Efe çağrı kodum TB1PEE Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
  10. EKARAIS

Cumadan gelen olursa diye: Kurtköy OPET çıkışı 30 Mart Cuma günü 15:00 olarak düzeltiyorum. 15:00 de teker döner. Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
  11. EKARAIS

Tabiiki yok. Gelmemelerinde sakınca var. Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
  12. EKARAIS

Arkadaşlar, Son üç mesajı yanlışlıkla sildim. Kusura bakmayın. Tekrar yazarsanız sevinirim. Selamlar Efe Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
  13. EKARAIS

Sevgili Gezenbilircim, İstanbul'dan bir grup olarak Cuma öğleden sonra yola çıkacağız. 14h00 gibi Kurtköy Opet'te buluşulması planlanıyor. Oralarda olursanız birlikte gideriz. Saat değişirse buraya tekrar yazacağım. Kampta 2 akşam geçirmek ömre bedeldir. Ufuk abi yeniden görüşeceğimiz için...
  14. EKARAIS

1- A. Atilla BOSTAN Ankara Ssangyong Rexton 4X4 Telsiz Çağrı kodum TA2AAB 2- Gül BOSTAN Ankara Telsiz Çağrı kodum TA2UGB 3-İsmail Alp -ANKARA -telsizim yok 4-Fatih Demiraslan - İstanbul 5-Elvan Demiraslan -İstanbul 6-Demir Demiraslan -İstanbul (3 yaşında) 7-Suheyda Tuzcu - İstanbul 8-Ertuğrul...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,460
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

SON KONULAR

Geri