doğacı maceracı kullanıcısının son içeriği

1. doğacı maceracı

serıes ailesine yeni bir üye

Ynt: Serıes Ailesine Yeni Bir Üye aracımı satıyorum ,ilgilenen arkadaşlar varsa özelden mesaj atabilirler.
  2. doğacı maceracı

Ynt: serıes ailesine yeni bir üye teşekkür ederim
  3. doğacı maceracı

series e R15x10'' jant ve 32'' x R15 lastik çalışması

Ynt: series e R15x10'' jant ve 32'' x R15 lastik çalışması valla ne desem bilemiyorum.şuan araştırma aşamasındayım.hangi kasanın olur. bu fark edermi etmezmi onuda bilmiyorum,montaj aşamasında sorun olurmu ?yinede bi işaret koyayım buraya .bu soruyu en iyi sreıese uygulama yapmış arkadaşlar...
  4. doğacı maceracı

GAP 'tan Esintiler...

Ynt: GAP 'tan Esintiler... doğrusu; bumbar dolması 'dır .en azından adıyaman 'da böyle biliniyor,diğer yerlerde sanırım aynı
  5. doğacı maceracı

Ynt: series e R15x10'' jant ve 32'' x R15 lastik çalışması teşekkür ederim , aydınlatıcı bilgileriniz için.
  6. doğacı maceracı

Ynt: series e R15x10'' jant ve 32'' x R15 lastik çalışması ben bu hidrolik direksiyon işini çözemedim valla :)serıese ya bmw yada mercedesin kutusu oluyormuş.neden kendi orjinali olmuyor ?siz hangi markanın hidrolik direksiyon kutusunu kullandınız acaba öğrenebilirmiyim? ve maliyet tabiki
  7. doğacı maceracı

Ynt: series e R15x10'' jant ve 32'' x R15 lastik çalışması işte aynı sorun bendede var .oyüzden diyorum hidroliksiz çok zor döndürülüyor.
  8. doğacı maceracı

Ynt: series e R15x10'' jant ve 32'' x R15 lastik çalışması güle güle kullan çok güzel.fakat bu kuru direksiyonla bu lastikleri zor çevirirsin.özellikle park sırasında ve dönüşlerde .bayağı bi kas yaparsın :)jantlar çok şık olmuş ,bayıldım valla :)
  9. doğacı maceracı

Ynt: serıes ailesine yeni bir üye kendi tentesi kapalıyken hiç boşluk kalmıyor.tabi fermuar açık olursa dalar kedilerde içeri zaten malum kediler kıvrılıp yatacak koltuk arıyor bırakırlarmı:)
  10. doğacı maceracı

Ynt: serıes ailesine yeni bir üye teşekkür ederim.
  11. doğacı maceracı

Ynt: serıes ailesine yeni bir üye teşekkürler özgür benimde kapalı garaj sorunum olduğu için .eski arabanın brandası ile açıp kapatmak zorunda kalıyorum.orjinal kapatma işine gelince kesinlikle haklısın .orjinalini tutturamayız.bi süre böyle binicem baktım olmadı bunu satıp orjinal kapalı...
  12. doğacı maceracı

Defender 110 2.5 Benzinli Karbüratörü

Ynt: Defender 110 2.5 Benzinli Karbüratörü takip ediyorum sonucu
  13. doğacı maceracı

En Çok Nefret Ettiğiniz 118 Reklamı Hangisi? :)

Ynt: En Çok Nefret Ettiğiniz 118 Reklamı Hangisi? :) kırıldım gülmekten bende sizinle aynı fikirdeyim:)
  14. doğacı maceracı

1975 Land Rover 88 Series III 2.3

Ynt: 1975 Land Rover 88 Series III 2.3 güle güle kullanın ,iyi günlerde.
  15. doğacı maceracı

Ynt: serıes ailesine yeni bir üye teşekkür ederim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

SON KONULAR

Geri