derinzirve kullanıcısının son içeriği

1. D

Kazdağları Çadır Kamp Alanı

Merhaba, ayazma mesire yeri ile ilgili iletişim bilgileri var mı? Çadır kuranlar oluyor mu? Yoksa yalnız mıydınız?
  2. D

Çamkoru Göleti, Soğuksu Milli Parkı,yayla Mocamp,abant Da Çadır Kuran Oldumu

Ynt: Çamkoru Göleti, Soğuksu Milli Parkı,yayla Mocamp,abant Da Çadır Kuran Oldumu Ağustos ayı başında Abant'a gittim, sakin 10-15 civarında çadır oluyor, geceleri soğuk geçiyor, uzun zamandan beri kalan aileler var, giriş 10 TL çadır başına günlük 20 TL alıyorlar, havası çok temiz, köylüler...
  3. D

Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan)

Ynt: Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan) Ben bu çadırı Yedigöller de gördüm hatta yakınlarına kadar gittim, çadır hakkındaki görüşlerini almak için fakat sabah çok erken saatleriydi. Yedigöller le ilgili tecrübelerimi buradan paylaşacağım.
  4. D

Ynt: Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan) Yapmıyor, ucuz yollu bi şey arıyorsanız tavsiye ederim.
  5. D

Ynt: Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan) 70 cm için Keçiören'de TEKZEN'de İntex 72 cm 29 TL, oradan alabilirsiniz.
  6. D

Ynt: Yedigöller 23-24 Ağustos (ankara'dan) Merhaba, Yedigöller'de çadıra çekmek için elektrik imkanı varmı, 50 m uzatma kablom var ve aldığınız şişme yatağı öneriyormusunuz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR