Delidavsan kullanıcısının son içeriği

1. D

Çekme Karavan Aldim Yardiminiza İhti̇yacim Var

Aracınız 5mt bir karavan için uygun değil gibi. Ağırlığını bilemiyorum ama tahminen 1000-1100kg arasıdır karavanınızın ağırlığı. Hatta daha fazlası bile olabilir ve corsa gibi bir araçla o karavanı çekmek çok tehlikeli. Tecrübeniz de yokken girmeyin bence o topa. Şakaya gelecek birşey değil...
  2. D

Kamp Yerlerinde Güvenlik Çözümleri?

Çadır kampı çok keyiflidir. Bir kere başladınız mı illa ki devamı gelir. Aynı kaygılarla yapmaya başladım. Sonra kamp alanlarından vaz geçip daha tenha yerlere atmaya başladık. Zamanla ayder yaylasından tutun, boğa geçidi denen, etrafınızda ayı dolanan dağlarda bile kamp attım.. kamp yerlerinde...
  3. D

Çeki Demir Ve Topuz Bakımı Yardım

Çeki demirini çok kısa süre arabanın üzerinde bırakmışım ve yağmur yağdı. Bir kaç saat içinde küçük paslar oluşmuş. Sıkıntı çıkarır mı bu?
  4. D

Karavanda Şehir Suyu Bağlantısı...

Bugün yaptım ve çalıştı. 40lt aquaroll bidonun yanında da üstünde de su girişi vardı. Ortadakine valf şamadra ile şehir suyunu bağladım. Üsttende pompa borusunu saldım oldu. Hem ucuz hem kolay . cepten fotoları gönderememişim
  5. D

Karavanda Şehir Suyu Bağlantısı...

Hocam ben karavana bağlatmak istediğimde yapmayın dediler. Şehir bağlantısında genelde pompada sorun çıkıyor. Şamandırada sıkıntı yaşıyorsunuz vs. dediler. Bunun yerine bir aqua roll alın...
  6. D

Karavan Üretimi - Teknik Detay

Şimdi hatırladım, gördüğüm yazı sizindi ve sanırım çizim de sizindi ama arama yapınca bulamadım sitede. Sizin için mahsuru yoksa Gezgin'in çizimini alma şansım var mı? Mobilya, tuvalet duş vs tabii ki önemli ama pano, elektrik ve şase alt yapısını da çizmiş miydiniz? Uygunluk alırken elektrik...
  7. D

Yok İstikbal değil. İstikbal'den daha farklı bir tesisimiz var ve daha karmaşık işler yapıyoruz. Sektörümüz aynı bile değil. Hem mobilya, hem mağazacılık, hem inşaat, hem süpermarket ekipmanları, otel odaları, villalar gibi bir çok şeyi aynı anda yapabiliyoruz. Standardı olmayan bir sektör...
  8. D

Merhaba Açıkçası fabrika Türkiye'de ama ben yurt dışında yaşyıyorum. Bugün rastlantı gibi çok büyük bir müşterimizden statik karavan ve konteyner talebi geldi ve hala sunumu inceliyoruz. yani benzer talepler zaten geliyor ve tiny home üzerinde zaten çalışıyoruz.. Çay kaşığı bile üretecek olsak...
  9. D

Ha bu arada dünya çapındaki at yarışlarına at engelleri üretiyoruz. Şu anda at karavanı üretimi de var elimizde örneğin ve at için karavan üretmeye başladık. Özetle sektöre tamamen yabancı değiliz aslında ama çekme karavan ya da motokaravan daha teferruatlı ve dikkat edilmesi gereken bir konu ve...
  10. D

Selam Açıkçası şu anda tam da o noktadayız. Çekme karavan mı, motokaravan mı. Bugün 20 dk kadar genel müdürle bunu konuştuk. Araç içi mobilya, araç içi giydirme, ısıtma, klima vb gibi işler yapıyoruz zaten. Operatör için yaptığımız ofis mobilyalı araçlar şehir şehir geziyor şu anda. Hatta çanta...
  11. D

teşekkürler. Henüz araştırma aşamasındayız ama gerçekten bu sektörü bir kaç kademe yukarı taşıyabileceğimizi düşünüyorum.
  12. D

Merhabalar, Bir kaç senedir Türkiye'nin önde gelen operatörüne araç içi giydirme projeleri yapıyoruz. Detay vermek gerekirse, aslında sektöründe lider bir mobilya üreticisiyiz. 104 ülkeye, dünyanın en büyük markalarına üretim yapıyoruz. İstanbul'da 15.000 m2 üretim alanımız ve 400'e yakın...
  13. D

Araçta Bagaj Arkası Bisiklet Taşıyıcı Ile Çekme Karavan Çekmek

Karavan alırken araç arkası için bisiklet taşıma için de aparatları satın almak istedim. Ellerinde araç arkasına bağlantı aparatı olduğu halde veremeyiz dediler. Neden dedim, araç üstüne bağlamanız en sağlıklı yöntem dediler. Karavan çekiyorsanız karavanla araç arasına takılmazmış bisiklet...
  14. D

Çeki Demiri Ve Karavan Seçimi

Tam olarak bu linkteki alet benimki https://www.chippingsodburycaravans.co.uk/used-caravan-bailey-platinum-440-451 Burada dealer'lar istedikleri özellikleri ekletip çıkartıyorlar standard karavanlara. Hedef kitlesine göre özelleştiriyorlar. Bu da onlardan biri. Fabrika çıkış hali ise burda...
  15. D

Çeki Demiri Ve Karavan Seçimi

Teşekkürler hocam sağolun.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303