delibey kullanıcısının son içeriği

1. D

Fiat Ducato Eksoz Toplu Duman Atma

Kara duman yanmamiş mazot demektir hava yolunu kontrol edin turboda yeterli basinç vermiyorsa yine kara duman oluşur Mavi duman yanma odasina yag gittiğinin göstergesidir aşinmiş segmandan turbo mil yatağindan yağ kaçirmaya kadar sebepleri vardir beyaz duman enjektor pompa sorununa işaret eder
  2. D

Mercedes Sprinter 212 D

Sorun bogaz kelebeginde gibi gorunuyor. Motor stop edilirken hem sarsintisiz bir stop icin hemde daha hizli stop icin bogaz kelebegi kapanip hava yolunu tamamen kapatir. Zamanla gaz kelebegindeki kapak kurum ve turbodan gelen yagin etkisyle duzgun hareket edemez. Stop etmeden gaz verip...
  3. D

Mercedes Sprinter 212 D

Sorun bogaz kelebeginde gibi gorunuyor. Motor stop edilirken hem sarsintisiz bir stop icin hemde daha hizli stop icin bogaz kelebegi kapanip hava yolunu tamamen kapatir. Zamanla gaz kelebegindeki kapak kurum ve turbodan gelen yagin etkisyle duzgun hareket edemez. Stop etmeden gaz verip...
  4. D

Mersin Gilindire Mağarası

Paylasiminiz icin tesekkurler. Defalarca anamur mersin hattinda yolculuk yapmama ragmen bu sene dikkatimi ceken tabelasi sayesinde gezme firsati bulduk. Ailece hosumuza gitti. Yeteri kadar tanitim yapilmadigini dusunmekteyim. Ayrica paslanmis demir ve sac lar bence tehlike arz etmeltedir. Umarim...
  5. D

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar Cerkezkoyde yasiyorum.karavan sahibi olup dag bayir bucak gezmek istiyorum ancak imkanlar elvermiyor. Oyuzden konulari hep takipteyim. Iyi forumlar.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,482
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri