D i s c o v e r e r kullanıcısının son içeriği

1. D i s c o v e r e r

Silverstone MT117 Xtreme Çamur Canavarı 31-10.5-16

Ynt: Silverstone MT117 Xtreme Çamur Canavarı 31-10.5-16 Batuhan bey özelden size mesaj attım. Oraya yazdığım cep telefonumdan beni ararsanız eğer satınalma işini gerçekleştirebiliriz.
  2. D i s c o v e r e r

Silverstone MT117 Xtreme Çamur Canavarı 31-10.5-16

Ynt: Silverstone MT117 Xtreme Çamur Canavarı 31-10.5-16 BAtuhan bey cep telefonundan size ulaşılamıyor. Lastikleri ben alabilirim, sadece sormak istediğim ne kadar süre kullanıldığıdır.
  3. D i s c o v e r e r

1. Gezenbilir Land Rover Buluşması (17 Mayıs 2009)

Ynt: 1. Gezenbilir Land Rover Buluşması (17 Mayıs 2009) Arkadaşlar, geziyi organize eden ve katılan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim. Çoluk çocuk son derece eğlenceli bir gün yaşadık...
  4. D i s c o v e r e r

1. Gezenbilir Land Rover Buluşması Duyurusu (17 Mayıs 2009)

Ynt: 1. Gezenbilir Land Rover Buluşması Duyurusu (17 Mayıs 2009) Kendileri ile özelden mailleştik. Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.
  5. D i s c o v e r e r

Ynt: 1. Gezenbilir Land Rover Buluşması Duyurusu (17 Mayıs 2009) Teşekkür ederim. Evet 10 gundur anıl oto sorunu çözmeye çalışıyordu. bakalım şimdi oto mekanik 2.el parça bakıyor..
  6. D i s c o v e r e r

Ynt: 1. Gezenbilir Land Rover Buluşması Duyurusu (17 Mayıs 2009) Aslında çok memnundum araçımdan ama o belgrad gezisinden sonra senin nazarın değdi diye düşünüyorum :)
  7. D i s c o v e r e r

Ynt: 1. Gezenbilir Land Rover Buluşması Duyurusu (17 Mayıs 2009) Güvencim teşekkürler benide eklemişsin listeye. Bende katılmayı çok istiyorum... Bu arada benim D2 nin başına gelen beyin hasarı bir türlü çözülemiyor. Body Control Unit (BCU) bozulmuş, yapılamadığı gibi hiç bir yerde de yenisi...
  8. D i s c o v e r e r

Belgrat Camel Parkuru (19 Nisan 2009)

Ynt: Belgrat Camel Parkuru (19 Nisan 2009) Reis eline sağlık, bende bu gezi ile ilgili hiç resmimiz olmayacak diye korkuyordum :) Çok güzeldi gezimiz artık sonbaharda (yağmurlarla) tekrarlarız bu etabı...
  9. D i s c o v e r e r

Satılık Jeep CJ5

Ynt: Satılık Jeep CJ5 Fiyat bilgisi verirmisiniz lütfen.
  10. D i s c o v e r e r

Land Rover Defender Sürati

Ynt: Land Rover Defender Sürati Yolda ne kadar sessiz MT lastik, çamurda o kadar başarısız demektir bana göre. Bilmem katılırmısınız?
  11. D i s c o v e r e r

Bozhane Köyü Çevresi Keşif Turu (19 Nisan 2009)

Ynt: Bozhane Köyü Çevresi Keşif Turu (19 Nisan 2009) Çok teşekkürler, problem yok akşam alıyorum arabayı :)
  12. D i s c o v e r e r

Ynt: Bozhane Köyü Çevresi Keşif Turu (19 Nisan 2009) Aslında arkadan bağlamıştım... Arıza netleşti diferansiyel içersindeki dişlileri parçalamışım. Lastikleri büyüyen ve yeri iyi tutan araçlar, ya gidermiş yada kırar/koparırmış yani anlaşılan ben bundan sonra araçı (özelliklede bu lastiklerle)...
  13. D i s c o v e r e r

Ynt: Bozhane Köyü Çevresi Keşif Turu (19 Nisan 2009) Benim Disco lastikleri sayesinde çok başarılıydı. Bu parkurda çok bol çamurlu kanallar vardı. Ben kalan arabaları sürekli çekiyordum ama bir tanesinde fazla zorladığım için ön difransiyali parçaladım sanırım. Bakalım bende tam ne olduğunu...
  14. D i s c o v e r e r

Ynt: Bozhane Köyü Çevresi Keşif Turu (19 Nisan 2009) Murat mesajını aldım ama bende o sıralarda Belgrad da Camel parkurunda bogusuyordum. Sizin ki sakin bir gezi olmuş, bizimkini hiç söylemiyorum :) Bir daha ki sefere buluşuruz umarım...
  15. D i s c o v e r e r

Ömerli - Karakiraz Civarı Keşif Gezisi (12 Nisan 2009)

Ynt: Ömerli - Karakiraz Civarı Keşif Gezisi (12 Nisan 2009) Tamam yahu biz sizi takip ederiz.:)

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,480
Kayıtlı Üye Sayımız
172,134
Kaydolan Son Üyemiz
mertm

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri