d.ata kullanıcısının son içeriği

1. d.ata

MOTOKARAVAN RUHSAT İŞLEMLERİ VE AŞAMALARI

Bu konuda bilgim olmadığı için cevap yazmadım tecrübe sahibi karavancı dostlardan cevap bekledim ama henüz gelmedi. bu konuda bizleri aydınlatacaklarından eminim
  2. d.ata

Karavanda Bu Kablo Kullanilacak

Yaşam alanlarımızı bir ağ gibi saran kabloların olası bir yangın durumunda, yaşamlarımız için tehdit oluşturmamasını sağlamak, kabloda kullanılacak malzemenin doğru seçimi ile sağlanabilir.Yaşanan yangınların büyük bir çoğunluğunda, tesisatta yangına dayanıklı olmayan kablolar kullanıldığı...
  3. d.ata

Çekme Karavan Mı? Motokaravan Mı?

çekme karavan mı? motokaravan mı? sorularının cevaplarını aradığımız videodur.ilgilenen arkadaşlara Video: https://www.youtube.com/watch?v=9WZ0bSjvrGo
  4. d.ata

Karavan Almak Mi? Yapmak Mi? Yaptirmak Mi?

Video: https://www.youtube.com/watch?v=l24f375NDLI
  5. d.ata

Karavanda Su Tesisatı Ve Hidrofor Montajı

gri su deposundaki sular banyo ve mutfak kullanım sularından oluşur..bir mazgala boşaltabiliyorunuz
  6. d.ata

Yapimi Bi̇ten Motokaravanimin Tanitim Vi̇deosu

uyarılarınız için teşekkür ederim..karavana enerji vermek için kullanılacak fişin erkek olmaması gerektiğini belirttiniz..karavanda kullandığım priz ve uzatma kablosunda kullandığım erkek fişin her ikisinde de kilitli kapak mekanizması var.. erkek fişin bulunduğu kısım kapakla korunuyor..prize...
  7. d.ata

MOTOKARAVAN RUHSAT İŞLEMLERİ VE AŞAMALARI

Motokaravan ruhsatı nasıl alınır? Ruhsat işlemlerinde nelere dikkat edilmelidir? Ruhsat işlemlerinin aşamaları nelerdir? Karavan yapımında yapılması gereken ve yapılmaması gerekenler nelerdir? Kendi karavanını yapanlar,yapmak isteyenler,yapmayı düşünenler Bütün bu soruların cevaplarını...
  8. d.ata

kapının önüne 3x3 mt ölçülerinde tente olacak...
  9. d.ata

karavan girişinde kullandığım priz için tehlike olduğunu düşünüyorsunuz sanırım..burada kullandığım priz dış mekan kullanımı için tasarlanmış contalı ve kilitli kapaklı bir prizdir. karavanlarda kullanılan prizlerden farkı kapalı kutu içinde olmamasıdır.avrupada bu konuda bir standart var ve...
  10. d.ata

uyarının içeriğini ve sebeplerini söylemenizi rica ediyorum
  11. d.ata

Karavanla İlk Gezimizi Cennet Cehenneme Yaptık...

TEŞEKKÜRLER..
  12. d.ata

yapımını yeni bitirdiğim motokaravanımın tanıtım videosu yayındadır ilgilenen arkadaşlar için : ======================================================== Videoda karavana iki tarafında da fiş olan bir uzatma kablosu ile elektrik verilmektedir. Bu nedenle video yönetim tarafından silinmiştir.
  13. d.ata

Karavanla İlk Gezimizi Cennet Cehenneme Yaptık...

3.5 Ay süren karavanımızın yapımı bitti ve ilk olarak farklı bir yere gitmek istedik..ilk gezimizde cennete girdik ve cehennemin dibini gördük..izlemek isteyen arkadaşlar için : Video: https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=NpgdzjTNZK8
  14. d.ata

Karavanda Tuvalet Seçenekleri

Yapımı devam eden karavanım için aldığım thetford portapotti 565p modelini ve tuvalet çeşitlerinin tanıtımını yaptığım videom yayındadır.ilgilenen arkadaşlar için: Video: https://www.youtube.com/watch?v=CgElM0BT3d4
  15. d.ata

Karavan Mobi̇lyasinda Alternati̇f Çözümler Denedi̇m

Yapımı devam eden karavanımda mobilya kapak ve çekmecelerinde kulp kullanmak istemedim.Bu sebepten kulpsuz kapak ve çekmecelerde kullanılan fil çıt çıt ve bas çek çekmece raylarını denedim.Yaşadığım deneyimleri sizlerle paylaşmak istedim.Deneme sonucunda hangi ürünlerde başarı...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri