Cinnah826 kullanıcısının son içeriği

1. Cinnah826

Sonunda Başladım 17m3 Peugeot

İlginize tesekkur....bende kansorejen tehlıkesını okudum....kaplama sırasında cok ıyı havalandırma olması maske ve eldıven takılmasını tavsıye edıyorlar....
  2. Cinnah826

Selam arkadaslar....campervan içini CTP KAPLAMA ( polyester kaplama ) ile ilgili bilgisi olan varmı ??....cok dayanıklı ve uzun ömürlü olduğunu duydum...????
  3. Cinnah826

İlk Adımı Attım Sonunda - Ducato 12,6 M3 - Karavan Yaptırıyorum

Yenı motokaravanınız kazasız belasız hayırlı olsun....bende 13 metrekup panelvanı motokaravan yapmak ıstıyorum...sızlerın tecrubesınden yaralanmak ısterım....
  4. Cinnah826

Msg verdiğiniz için tesekkurler...yorumlarınızda tıtız ve dikkatli olduğunuz belli....düşümdüğünüz moto karavanınızda hayırlı olur temenısıyle...
  5. Cinnah826

Selam Suleyman bey....yazılarınızı okuyunca sızın moto karavan konusunda bılgılı olduğunuzu gördüm....her yerde park edecegım dıkkat cekmeyen moto karavan dusunuyorum...mutfak banyo ve tek yatak olacak....oturma ve masa bolumunden yatak olabılır...Ducato panelvan da ihtiyacımı...
  6. Cinnah826

Fikir Imecesi Yapsak, Ducato 12m3 Panelvan Hemencecik Motokaravan Oluverse

Selam Leyla hanım....bende her yerde park edebileceğim sızın düsündüğünüz gibi buyuk olmayan 12 metre kup ducato motokaravan dusunuyorum.......sız yaptırabıldınızmı ?? ...tavsıye edecegınız motokaravan yapan fırma VARMI ??...tesekkurler
  7. Cinnah826

Tebrıkler....Insallah arzu ettiğiniz gıbı olur

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,484
Kayıtlı Üye Sayımız
172,142
Kaydolan Son Üyemiz
kaplan100