CihanCenk kullanıcısının son içeriği

1. CihanCenk

Baştan Sona T4 Transporter Yüksek Tavan Karavanımızı Yapmaya Başladık (i̇ç Sökümü,g.bakım,pas Giderme Vs

Merhaba,siz de aynı şekilde..Yaptığım tüm aşamaları buradan paylaşmaya çalışıyorum takipte kalabilirsiniz.
  2. CihanCenk

Baştan Sona T4 Transporter Yüksek Tavan Karavanımızı Yapmaya Başladık (i̇ç Sökümü,g.bakım,pas Giderme Vs

Teşekkür ederiz, maliyet açısından gabataslak maliyet yaptım yani boya şu kadar tutar tüm elektrik tesisatı şu kadar tutar gibi maks değerleri tahmin ederek yapmaya kalkıştım,sonuçta da kişiye göre değiştirilebilir bir maliyet... Hacim olarak tahminlerinize katılıyorum
  3. CihanCenk

Tekrardan merhabalar! Geçen hafta boyadan aldıktan sonra hekiyi kendim açtım,yan pencereleri taktırdım,içine komple astar attık ve tabanı da antipasla boyadık.Bu hafta bir aksilik çıkmazsa içine başlayabilicez..
  4. CihanCenk

Öncelikle herkese teşekkür ederiz.Araç 2.4 Diesel klimasız, günlük hayatımızda kullandığımız araç bu olmayacak ve karavan ile yapacağımız yolculuklarda klima olmaması zorluk yaşatsa bile genel vereceği keyifle klima sorununu psikolojik olarak çözmeyi düşünüyoruz
  5. CihanCenk

Aracın geçen hafta tavan silikonlarını yeniledim,pazartesi günü boyaya teslim ettim yarın 1 hafta doluyor ve muhtemelen yarın teslim alıcaz.
  6. CihanCenk

Teşekkür ederim,size de aynı şekilde başarılar diliyoruz.Boyayı sarı-beyaz olarak karar verdik
  7. CihanCenk

Öncelikle teşekkür ederiz, cam açıcam ama 2 renk olacağı için önc-,sonra benim için farketmiyor.Boya konusunda tartışmasız haklısınız hatta boyanın tanıdık vasıtasıyla yaptırılması gerektiği tecrübesini kazandım :) ve fiyatını etkilemesinden ziyade benim görmek istediğimi görememek üzücü...
  8. CihanCenk

Tekrar teşekkür ediyorum,bana yakın yarın vakit bulabilirsem uğrarım
  9. CihanCenk

Öneriniz için teşekkür ederim,akülerin boş kalacağı süre aracın boyada yatacağı süreyle eşdeğer sonrasında paneli ve diğer bağlantıları yapıcam zaten.Boyacı bulamadım,bulduğuma da malesef güvenemedim.Bu hafta vakit bulursam izmirde 1-2 yere daha gidip fiyat alıcam, olmadı boyayı da kendim...
  10. CihanCenk

Herkese merhabalar Yaklaşık 20 gün önce 98 Model 2.4 Dizel orjinal yüksek tavan panelvanımızı 280000km de aldık.Minimum %80ini kendimiz yapmayı planlıyoruz.Karavanda 2+1 yatak kapasitesi,dış duş,portatif tuvalet,webasto,12volt mini buzdolabı,elektrikli açılır yan kapı,kasa,100lt civarı su...
  11. CihanCenk

Gezip Bilenlerin Tanışma Platformu

Merhabalar T4 yüksek tavan araç aldık,şuan karavana dönüşüm sürecinde ve temmuz ortası gibi bitirmeyi planlıyoruz

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri