ceozce kullanıcısının son içeriği

1. ceozce

1:25.000 Ölçekli Bilgisayar Haritası Nerden Bulunur?

Onlarca Farklı Harita Tamamen Ücretsiz. (androidler Için) Tek uygulama içinden çok sayıda topografik haritaya ulaşılabiliyor. (GoogleTerrain ve OpenMap grubundaki topografik haritaları ben özellikle tavsiye ederim.) Bu haritaların web sayfaları tek tek araştırıp ayrıca ulaşılabilir; web üzerinde...
  2. ceozce

Injektör Problemleri Ve Sökülememesi

O tarafta bildiğim yer yok fakat örneğin büyük yetkili servislerin iş yaptırdığı tornacıları soruşturun bulun. Yetkili servisler, özellikle de çok pahalı markaların servisleri tornacıya hiç iş yaptırmıyormuş ve serviste herşeyin yenisini takıyormuş tornacıda işleri olmazmış gibi söylerler...
  3. ceozce

Haydi Kendimiz Yapalım..... ;)

Gerçi şunu da eklemek lazım, sanayide bahsettiğim sıkıntıyı binek otomobillerde hiç gözlemlemedim. Daha büyük ve motor seviyesi daha yüksek araçlardı.
  4. ceozce

Sanayide seri imalat yapılmışlarını kullanıyor tamirciler. Onlar bile kancanın ucuna bir ceraskal bağlayıp kullanıyor. Çünkü dediğim gibi hocam yerde duranı kaput üstü hizaya kaldıramıyor. Hareket mesafesi kısa yani. Ucun ucun bir mesafe. Ceraskalsız kullanan tamirciler yere değil de yere üst...
  5. ceozce

Bir şey geldi aklıma. Yerde duran bir motoru nasıl kaput üstüne kadar kaldıracağız bu aletle? Malesef kaldırmaz da indirmez de:( Doldur boşalt yapmak için araya sehpa ister bu tasarım. Ceraskaldan şaşmam arkadaşlar. Ceraskal herşeyi her mesafede kaldırır. Ben olsam bu tasarımdan krikoyu atıp...
  6. ceozce

Onlarca Farklı Harita Tamamen Ücretsiz. (androidler Için)

Şöyle bir sorun var gibi: "Ya iyi de, dünya para verdik, ne olacak bu gps'ler, bu muhteşem dillere destan bajarzoft haritalar filan dünya para verdik ne olacak??? Para veerdiiik laaaaann !!!" 1)İlan verip ucuza satılabilir. 2)Evde hatıra olarak saklanabilir. 3)Veya azcık daha bekleyip eski bir...
  7. ceozce

Güzelmiş. Evet mantıklı. Tam hatırlayamıyorum ama 5-6 yıl önce sanırım Abd forumlarında bu modele çok benzeyen, iş bittikten sonra katlanıp kapının arkasına duvara yaslanabilen bir model de görmüştüm internette sanki. Hatırlayamıyorum:(
  8. ceozce

Ölçüler çıkartılır o kolay. Eğer profil kullanmaya karar verirsen derim ki, kesme işiyle hiç uğraşma bir demir doğramacıya veya profili keserek de satan bir malzemeciye kestir ve hazır ölçülerde kesilmiş olarak al malzemeyi. Belki birkaç da matkapta delik deldirmek gerekecek birleştirmeye...
  9. ceozce

(Fotograftaki ceraskal tahminim 500kg. , olsun olsun 1 tonluk. Motor kaldırmak için fazla bile 500-1000 kg. Çin malları var, gayet iyi ve pahalı değil. Ayrıca hurdacılarda çıkmaları da bulunur; ceraskal sorun çıkartan bir alet değil, sorun çıkartabilmesi için aylarca yıllarca hiç nefes almadan...
  10. ceozce

Ağaç kullanma bence. Ağaç saygıdeğer ve nazlı bir malzeme, hem de o işin malzemesi kutu profil. (Kaynak makinan yoksa al derim, makina ve kullanım deneyimi de bu işten sonra yanına kâr kalır ve makinayı ileride de kullanırsın.) Sevgiler, selamlar.
  11. ceozce

1\25.000 Lik Topografik Haritayı Telefonda Nasıl Kullanabiliriz?

Android ve harika zengin çeşit çeşit topografik haritalar için şu uygulama: Onlarca Farklı Harita Tamamen Ücretsiz. (androidler Için)
  12. ceozce

Onlarca Farklı Harita Tamamen Ücretsiz. (androidler Için)

Onlarca! (abartı değil) muhteşem haritayı tek uygulama içinde kullanmanın yıllardır bedava olması.. Ve bedava olduğu için pek bilinmemesi.. Bedava olduğu için kullanılmaması.. Konu bu. Tr'nin ve dünyanın envai çeşit karayolu cadde sokak haritalarından topografik haritalardan tutun da Sovyet...
  13. ceozce

Injektör Problemleri Ve Sökülememesi

Yıllardır okurum, yeni üye oldum bir mesaj yazayım faydam olsun. Ben bu işi onlarca defa yapmış bir tornacıyım. Elektrik okudum, baba mesleğim ve şu an yaptığım iş ise tornacılık. 'Motorun silindir gaz basıncıyla çıkmayan enjektörü veya ısıtma bujisini çıkartmak' diye bir yöntem yok. O basınç...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,466
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri