ccanlioglu kullanıcısının son içeriği

1. ccanlioglu

12000lb Çelik Halatlı Ve Sentetik Halatlı Uzaktan Kumandalı Offroad Vinç Fiyatı

Merhaba; 16000Lbs sentetik halatlı için fiyat alabilir miyim? İyi çalışmalar.
  2. ccanlioglu

İveco Daily 35c 160cc Için Differensiyel Kilidi

Merhaba; motokaravan için İveco Daily 35c 160cc planım var. Ancak; kırsalda kullanabilmem için differensiyel kilidi olması gerektiğine ihtiyacım var. Bu konuda yardım rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
  3. ccanlioglu

Iveco Daily 3300 13m3 Için Yardim

Merhaba; İveco'culardan bir ricam olacak kırsalda kullanabilmem için differensiyel kilidi olması gerektiğine inanıyorum. Daha önce böyle bir uygulama yapan var mı acaba içinizde, ya da konu hakkında bilgisi olan. Teşekkür ederim.
  4. ccanlioglu

Iveco Daily 35e10 Van

Merhaba; İveco'culardan bir ricam olacak kırsalda kullanabilmem için differensiyel kilidi olması gerektiğine inanıyorum. Daha önce böyle bir uygulama yapan var mı acaba içinizde, ya da konu hakkında bilgisi olan. Teşekkür ederim.
  5. ccanlioglu

Iveco Daily / Karavan Yapimi Düsüncesi

6. ccanlioglu

İveco Konusunda Yardım...

7. ccanlioglu

İveco 17m3 - 4 Kişilik Karavan Yapımı

Kolay gelsin. Araçta differensiyel kilidi olup olmadığını biliyor musunuz?
  8. ccanlioglu

İveco 35c13 Motokaravan Çizimi

Aracınızda differensiyel kilidi var mı? Ben daha çok kırsalda kullanmak istediğim için bir kilide ihtiyacım olacak. Uygun kilit hakkında bilginiz var mı?
  9. ccanlioglu

İveco 35c13 Motokaravan Çizimi

Güle güle kullanın. Deneyimlerinizi paylaşmanız çok ince bir düşünce...
  10. ccanlioglu

Pikap’larda Otomobil Ruhsatı Hk.

Ruhsatında "otomobil" yazanlar tamamen otomobil yönetmeliğine tabiidir yani. Sedan bir araçla aynı hız limitlerine ve 2 yılda bir muayeneye tabiidir. Defenderlarda Wagon formunda bile pickup statüsünde olanını gördüm ancak bötle çift kabinli ve açık kasaya "otomobil" ruhsatı pek mümkün olmuyor...
  11. ccanlioglu

Navara Camper

Pikap Karavan Nıssan Navara - CRAWLER Böyle yapılmışı var.... Ancak Kendiniz yapacaksanız, muayenede sorun yaşarsınız....
  12. ccanlioglu

Pikap’larda Otomobil Ruhsatı Hk.

CJ8'ler zaten otomobil ruhsatlı, Defender; kapalı kasalarda otomobil olabiliyor. O Navara'nın vergisini otomobil ödeyince araçta öyle zannetmiş :) :D mümkün değil....
  13. ccanlioglu

Outdoor Türkiye Gps Navigasyon Mobil Uygulaması Yayında

Bilgilerimiz sınırlı olsa da, yardımcı olabilecğim her konuda elimden geleni yapmaya hazırım... Antalya'da ikamet ediyorum... Tekrar kolay gelsin.:smiley:
  14. ccanlioglu

Outdoor Türkiye Gps Navigasyon Mobil Uygulaması Yayında

Bravo... Emeğinize yüreğinize sağlık. Android uygulamasını dört gözle bekliyorum. Off-line diye indirdiğim, her seferinde arazinin ortasında GSM yok diyip Beni ortada bırakan uygulamalardan kurtarın Bir de ülkemin haritasını; kendi vatandaşımın hazırlaması kadar gurur verici bir şey olabilir mi...
  15. ccanlioglu

Arazi Araçı Önerisi

Ekonomik ve gözünün yaşına bakmadan kullanmak için Dacia Duster da bir alternatif ikinci araç olarak ise vergi, yakıt, servis, yedek parça her yönden avantajlı. 110Ps lik Sizin caretta ile çok rahat başa çıkar...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,465
Kayıtlı Üye Sayımız
172,119
Kaydolan Son Üyemiz
torunbeyy0303

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri