Canovar kullanıcısının son içeriği

1. C

İstanbul - Bostancı Performans Servis Deneyimim

Merhaba, Bugün aracımda(GC WJ 4.7) ABS lambası yandığı için ve lamba yanarken sistem devre dışı kaldığından güvenli sürüş sağlamadığı için bir an önce yaptırmak(aceleci davranmamalı ve en azından 3 ustadan tespit istemeliydim) amacıyla burada konusu olan ve tavsiye edilen Performans Servis'e...
  2. C

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

@VolkanGurcan 5.7 Hemi arada görüyorum ben, 1 yıl kadar önce özel ithalat 2006 model 4.7 WK Laredo görmüştüm ama pek temiz durumda değildi. Dediğiniz gibi Amerikan olacaksa benzinli V8 olsun düşüncesindeyim ben de aslında ancak WJ hem yüzü hem de iç mekan olarak çok eski kalıyor bana göre. @KLL...
  3. C

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

@cellchuck Parça ve bakım pahalılığı konusunda Jeeple yarışır bir araç kullanıyorum, o yüzden o açıdan darbe almam :) Kiralama imkanı bulursam deneyeceğim konfor testi için. Teşekkür ederim @KLL Dün arkadaşımın 2000 WJsini kullandım, A8den ferah içerisi, WK WJ'den daha mı basık? ML'de bir...
  4. C

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

@cellchuck Kafa karistirici bir cevap :) @KLL Cevabiniz cok net olmus. Sert plastik kullanimini biliyorum, malum Amerikan. Bu sebeple dogacak trim sesleri en buyuk endiselerimdendi siz tescillemis oldunuz. Ancak yuksekligi sebebiyle kabinin ferah olacagini dusunuyordum. Yillardir Alman uretimi...
  5. C

Wk 3.0 Crd Alsak Mı ?

Merhabalar, 08’ A8 4.2 FSI aracim var. F segmentten sonra bir SUV denemek istiyorum. Aracimi satip 2008-2011 arasi WH alma hevesindeyim. Bir aractan beklentilerim konfor(sessizlik, darbe sonumleme, kaliteli bir ses sistemi), keyif ve guvenirlilik(yolda birakmama, sadece periyodik bakim icin...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri