by-jingless kullanıcısının son içeriği

1. by-jingless

DAK/SAR Denizde Gönüllü Acil Yardım Arama Kurtarma Örgütü

Ynt: Dak/sar Denizde Gönüllü Acil Yardım Arama Kurtarma Örgütü Daha önce yazdığım mesajlar birilerini yaralamış olmalı ki kaldırılmış. Mesajımı tekrar ediyorum. Ben bir denizciyim. Denizde acil bir durumla karşılaştığımda, yardıma ihtiyacım olduğunda, okyanus koşullarında dahi olsam ilk...
  2. by-jingless

Maltepe sahil elden gidiyor!!!

Ynt: Maltepe sahil elden gidiyor!!! Suat bey, tartışma siyasi boyut kazandı çünkü, siz futbol takımı destekler gibi, yense de yenilse de mantığı ile hareket ediyorsunuz. yani bu siyasiler doğruda yapsa yanlışta yanındayım mantığındasınız... İşte beni hop oturup hop kaldıran bu dur... Tarafsız...
  3. by-jingless

Ynt: Maltepe sahil elden gidiyor!!! Spor veya maltepe tarihine girmemenizi öneririm size benimle konuşurken... Soyadım "ÖNHAN" maltepede herhangi birine sorabilrsiniz eskilerden... Spor olarakta kendimi bildim bileli spor yaparım, tüm ailem, tüm tanıdıklarımda ya milli, yada amatör sporcudur...
  4. by-jingless

Ynt: Maltepe sahil elden gidiyor!!! Kesinlikle haklısınız...!!!
  5. by-jingless

Ynt: Maltepe sahil elden gidiyor!!! Dolgudan önce denizi bile görmeyen halkımız mı??? :) Yapmayın allah aşkına, gerçeği halen saptırıyorsunuz...! Süreyya plajından da mı haberiniz yoktu sizin hiç...? Siz nerede yaşıyorsunuz? :))) Çok değil alın size 1970 ler... :)) (Resim mesaj sonunda...
  6. by-jingless

Ynt: Maltepe sahil elden gidiyor!!! suat bey siz nerelere gidiyorsunuz bilmiyorum ama ömrü hayatımda dünyanın pek çok noktasında bulunmuş biri olarak hiçbir yerde 5TL yada eşliğinde bir rakama denk gelmedim bir bardak çay için... Beltur için evet katılıyorum belki dediklerinize.. güzel bir...
  7. by-jingless

Ynt: Maltepe sahil elden gidiyor!!! Şu son eklediğim fotoğrafa da bir bakın allah aşkına... Görüyormusunuz çarpık yapılaşmayı?? :) Komik ama gerçek ne yazık ki... Daha adam gibi bir yapı bile yapamıyoruz ama yapılaşma kapsamında, sahilimizden, denizimizden çalmaya çalışıyoruz... Unutmamalı ki...
  8. by-jingless

Ynt: Maltepe sahil elden gidiyor!!! Suat bey sorarım size bu saydıklarınız için denizimizden alan kazanmaya gerek varmı..? Golf sahası başıbüyükte yapılabilinir... hemde ormana hiç zarar vermeden! At binicilik başıbüyükte yapılabilinir... hemde ormana hiç zarar vermeden! (Üstelik biniciliğin...
  9. by-jingless

Kampçılık hk BELGESEL hazırlıyorum. Katkılarınız lütfen (Akdeniz Tv)

Ynt: Kampçılık hk BELGESEL hazırlıyorum. Katkılarınız lütfen (Akdeniz Tv) Burada sayfalar dolusu öneri ve görüş yazacak olsak da bunu belgesel formatına çevirmek zor. Yanınıza bu konuda deneyimli danışmanlar almalısınız öncelikle. Buyrun Murat bey o zaman belgesel için başrol oynayın sizden...
  10. by-jingless

Arkadaşlar merhabalar öncelikle herbirinize, Biz doğa severler için hepinize kötü bir haberim var... Belki bilincinde olanlarınızda vardır... Maltepe sahil yıllar önce kıyıdan yaklaşık bir 50-60m kadar doldurularak oluşturulmuş... Şimdilerde bir düzen içerisinde olan hafta sonları insanların...
  11. by-jingless

Kampçılık hk BELGESEL hazırlıyorum. Katkılarınız lütfen (Akdeniz Tv)

Ynt: Kampçılık hk BELGESEL hazırlıyorum. Katkılarınız lütfen (Akdeniz Tv) Şahsen benim pek çok fikrim var bu konuda... Ancak şunu söylemeliyim ki kampçı arkadaşlar genel anlamda bıçak kullanımına yönelik çok fazla ilgi duyuyorlar. Son derecede doğal olarak karşılıyorum. Ancak bıçak kullanmayı...
  12. by-jingless

Survival Knife (seçim)

Ynt: Survival Knife (seçim) Çok mantıklı... ;)
  13. by-jingless

Survival Knife (seçim)

Ynt: Survival Knife (seçim) Serdar Kılıç'ın bıçak sapları, geyik boynuzundan bora bıçaklarına yaptırtmaktadır... Serdar beyin de programının sponsoru olmasından dolayı gayet normal karşılanabilir serdar beyin neden bu bıçakları tercih ettiği... Ancak Serdar beyin programında kullandıkları...
  14. by-jingless

10W pmr için öneri

Ynt: 10W pmr için öneri Benim çalıştığım gemiler genelde 50.000 Dwt ve üzeri, yani 190m ve üzeri gemiler... -ki sıkıntı bizde mesafe değil, gemi bünyesindeki statik electric ve diğer gemilerinde dahil olmak üzere alandaki diğer telsiz ve radar gidi cihazların sağlamış olduğu frekans...
  15. by-jingless

Trekking - Camping - Fishing Activity (19 Mayıs 2011)

Ynt: Trekking - Camping - Fishing Activity (19 Mayıs 2011) Evet Türkiyede bulunan en zehirli türler içerisinde yer alıyor netteki açıklamalardada... Ama bizce son derece zararsızdı.. bir yeşilliğin içine gizlenmiş bizi izliyordu tıslamasını duydupta baktığımda, saldırmaya hazır halde...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,487
Kayıtlı Üye Sayımız
172,144
Kaydolan Son Üyemiz
zeloni

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri