BSEDEF kullanıcısının son içeriği

1. BSEDEF

Webasto Voltaj Problemi

Herkese selamlar, ben hala seyahatte olduğum için akü kontrolü yaptıramadım ama hidrofor devreye ilk girerkende ışıkların kısıldığını farkettim dün 😔 sanırım kablo kalınlıkları yeterli değil oda ısınıp direnç oluşuruyor olabilir. Enteresan olan akünün toplam 200 watt lık panellerle 2-3 saat...
  2. BSEDEF

Webasto Voltaj Problemi

cevaplar için herkese ayrı teşekkür ederim, akü yeni ve şöyle bi durum var ; 200 watt lık güneş paneli sabah güneş almasıyla beraber 3-4 saat gibi bi sürede Mppt şarj kontrol ünitesinde akü %0 dan %100 e ulaşıyor, mppt de yazan bu değere güvenmelimiyim? Akü aldığım yer akşam sarfiyatınız fazla...
  3. BSEDEF

Webasto Voltaj Problemi

Bugün bide ledleri neredeyse kullanamadan bitti akü, buzdolabı ve akü arası maximum 2,5 metre , kablo kesitlerini bilmiyorum ama yarın üretici firmayı arayıp gerekli bilgileri alıp burdanda paylaşırım, buzdolabı ara ara kapanıyo ama kapanma süresi çok az gibi ve kapağı zırt pırt açmıyoruz 😔...
  4. BSEDEF

Webasto Voltaj Problemi

Şu an karavandan yazıyorum, aküm şu an komple bitti erkenden yatış 😁 aküm sıfır yeni akü outdo marka, buda ilk karavan tecrübem, milas ören deyim ne yapabilirim bilmiyorum açıkcası , Mppt kontol ünitesinden sürekli kontrol ediyorum şarj %0 ve E-1 uyasırısı yanıyor güneş almaya başlayınca dolapla...
  5. BSEDEF

Webasto Voltaj Problemi

Tekrardan merhabalar, 220 volt alirkende webasto atesleme yaparken yine isiklar goz kirpiyor maalesef, 12 volt buzdolabinda boyle bi sorun yasamiyorum. birde ustadlara bir sorum daha var; 12 volt 50lt buzdolabi, hidrofor ve led isiklarim harici elektrik kullanimim yok iken 100ah lityum akum...
  6. BSEDEF

Webasto Voltaj Problemi

Aküyü nasıl ve nerede test ettirebilirim? teşekkür ederim
  7. BSEDEF

Webasto Voltaj Problemi

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim, Mppt şarj kontrolöründe akü yüzde 85 doluluk gösterirken yüzde 75 lere düşüyor ilk çalışma esnasında ve yaklaşık 1 dk sonrada ışık kırpılmaları gidiyor ve akü tekrardan yüzde 85 göstermeye başlıyor bir süre sıcak üfledikten sonra üflediği havası ılımaya...
  8. BSEDEF

Webasto Voltaj Problemi

Selamlar Karavanima webasto stc 2000 takildi yanliz soyle bi problem var: ilk calismaya basladigi 30 saniye - 1 dakika karvanin isiklari goz kirpmasi gibi hizli hizli kisilip aciliyor,akum webasto calismadan once %90 gosterirken ilk calisma esnasinda %70lere dusuyor , akum lityum 100 ah 12v...
  9. BSEDEF

Lithium (lifepo4) Aküler Parasını Hak Ediyor Mu- Test

Selamlar, karavana 12v buzdolabı, led ışıklar ve cep telefonu vs için şarj ıvır zıvır , 12 v hidrofor kullanımı için lityum akü düşünüyorum invertör kullanmayacağım, güneş panelim 200 watt esnek, şarj kontrol cihazım mppt, kaç amper lik akü almalıyım ? Hangi marka önerirsiniz?
  10. BSEDEF

Kaş Kamping Fiyatı 500 Tl Yapmış

Yeni başlık açtığım için özür dilerim ama daha çok kişi görüp tepkisini vermesi için böyle davrandım, herkese selamlar.. Video: https://www.instagram.com/p/CB789oRp9xn/?igshid=61e2folxyuw8

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,124
Kaydolan Son Üyemiz
paramana

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR