Bora Sevim kullanıcısının son içeriği

1. Bora Sevim

Duster ile Güzel bir hafta sonu gezisi

Ynt: Duster ile Güzel bir hafta sonu gezisi Kıymetini bilmezmiyiz.
  2. Bora Sevim

Duster ile Güzel bir hafta sonu gezisi

Kuzeyde yoğun kara kışlar yaşanırken,güney batıda güzel bir hafta sonu gezisinden bir kaç resim.
  3. Bora Sevim

Dışı Travec Tecdrah - İçi Dacia Duster

Ynt: Dışı Travec Tecdrah - İçi Dacia Duster Lastik deseni ve jantları çok hoşuma gitti.
  4. Bora Sevim

Sarıgerme Mavi Dalış Center

Sualtına gönül vermiş dalıcı,dalıcı adaylarına tavsiye edeceğim bir dalış merkezi ,dalış bölgesi oldukça zengin,ekipmaları ve teknesi dalış ağırlıklı olarak dizayn edilmiş irtibat : Şükrü Hoca 0533 240 26 45 http://www.mavidalis.com.tr şimdide sırada resimler var :),
  5. Bora Sevim

Duster Fanclub Sitesi Hakkında

Ynt: Duster Fanclub Sitesi Hakkında TezzMertek güzel dilekleriniz için teşekkürler.
  6. Bora Sevim

Duster Fanclub Sitesi Hakkında

Ynt: Duster Fanclub Sitesi Hakkında Arkadaşlar yakında forum sitesi açılacak isim satın alındı,tasarımla uğraşıyorum şu sıralar,yakında forum sitesinin ismini buradan duyurucağım.
  7. Bora Sevim

Dusterim :) ve yaptıklarım

Ynt: Dusterim :) ve yaptıklarım Teşekkürler kardeşim.
  8. Bora Sevim

Denizli - Beyağaç Kartal Gölü Gezisi Görselleri ( Ocak 2011)

Manzara ve fotoğraflar çok güzel,bizlerle bu güzel yerleri paylaştığınız için teşekkürler
  9. Bora Sevim

Off Roadçu Duster

Ynt: Off Roadçu Duster Hayırlı olsun güle güle konuş Resimleri sabırsızlıkla bekliyorum ilerde benimde böyle bir niyetim var,seni referans almış olurum :)
  10. Bora Sevim

Ynt: Dusterim :) ve yaptıklarım Kardeşim yeni aracın hayırlı olsun,güle güle kullan forumda resimlerini görmek isteriz.
  11. Bora Sevim

Ynt: Dusterim :) ve yaptıklarım İdeal hep göz önünde olmalı :)
  12. Bora Sevim

Muğla Civarında ki Off Roadçılar

Ynt: Muğla Civarında ki Off Roadçılar Bendede duster4x2 var kendimce buralarda parkurlar bulup geziniyorum
  13. Bora Sevim

Off Roadçu Duster

Ynt: Off Roadçu Duster Ümit kardeş paylaşım için teşekkürler resimlere bakınca insan kendini oralara atmak istiyor:)
  14. Bora Sevim

Ynt: Dusterim :) ve yaptıklarım Teşekkürler arkadaşlar,yarın sizkere yeni bir kaç resim daha ekleyeceğim.
  15. Bora Sevim

Muğla bölgesinde etkinlikler neden yapılmıyor???

Arkadaşlar muğla ekibi olarak neden belirlediğimiz uygun bir günde hafta sonu ailecenek araçlarımızla piknik gezi vs neden düzenlemiyoruz,gezilecek görülecek o kadar güzel yerler varki.. Bora sevim-Dalaman

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,461
Kayıtlı Üye Sayımız
172,115
Kaydolan Son Üyemiz
SoundofSilence

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR