bor kullanıcısının son içeriği

1. B

Sizce Bu Aracın Masrafı Ne Kadardır Ve Alınabilir Mi Bu Fiyata?

Ynt: Sizce Bu Aracın Masrafı Ne Kadardır Ve Alınabilir Mi Bu Fiyata? sanayide çalışan bir arkadaşım bakmış. evet dediğiniz gibi kaportayı düzeltebildikleri kadar düzeltmişler, birkaç parça sağdan soldan toplanmış. ayrıca klima, radyator falan bazı parçalarda da sorun varmış. değişmeleri...
  2. B

Ynt: Sizce Bu Aracın Masrafı Ne Kadardır Ve Alınabilir Mi Bu Fiyata? cevaplarınız için teşekkür ederim, elbette cevaplarınıza katılıyorum ancak ben zaten soruma başlamadan evvel ( fotolardan anlaşıldığı kadar) diye yorumlamanızı istemiştim. İnsanların işine karışmamaya gelince, bence...
  3. B

selamlar, linkteki araç sizce ( fotolardan anlaşıldığı kadar) bu fiyata alınabilir mi? masraf olarak ne kadar harcanır? fotolara baktığımda radyatör suyu sanki azalmış gibi gibi göründü bana, motor masrafı görünürde var mıdır? haftasonu gidip bakacağım...
  4. B

Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (Özellikle Ankara'lı Üyeler)

Ynt: Çalıntı Araç İçin Yardım Talebi (özellikle Ankara'lı Üyeler) daha önce sigortam net vasıtasıyla yaptırmıştım. araç 10 yaş üzerinde, sorun çıkar mı dediğimde, siz eski müşterimizsiniz, yapılabilir demişlerdi ve yaptılar. şimdi durum nedir bilemiyorum. siz bir de orayı deneyin. en uygun...
  5. B

1 Aylık Kiralık Duster Arıyorum

Ynt: 1 Aylık Kiralık Duster Arıyorum ısrar ediyorsunuz. ben yine de SİZe hayırlı bayramlar diliyorum, gönlünüzce olsun her dilediğiniz.
  6. B

Ynt: 1 Aylık Kiralık Duster Arıyorum tanımadığım birinin benimle senli benli konuşmasını yadırgadım. evet haklısınız yazdıklarımdan bu şekilde bir anlam çıkmış.
  7. B

Ynt: 1 Aylık Kiralık Duster Arıyorum benim böyle bir araç kiralamakta maksadım bu aracı daha iyi tanımak sonrasında ise uygun bir araç görürsem almak. sorunuza gelirse benim en son Disco aracım olmuştu, kiralamak istemem hiçbir zaman aracımı. ben burda kimsenin özel aracını kiralamaktan...
  8. B

selamlar, 1 aylık kiralık dacia duster bakınıyordum İstanbul'dayım. netten ancak 4x2, ve aylık 2.100 TL olarak bulabildim. bu fiyatların altında 4 ağustos-4 eylül arası uygun bir yer bulabilir miyim? tercihen 4x4. teşekkürler. edit: 1.700 Tl pendikten buldum. aramaya devam =)
  9. B

Bakamadan Geçme 39 Binde Duster

Ynt: Bakamadan Geçme 39 Binde Duster baktım ve geçtim.
  10. B

Grand Vitara 1.9 Ddıs Mi? Dacia Duster 1.5 Dcı Mı?

Ynt: Grand Vitara 1.9 Ddıs Mi? Dacia Duster 1.5 Dcı Mı? Teşekkür ederim cevabınız için. size sıkıntı oluşturan durumları öğrenmem mümkün mü acaba? 7.000 TL masraf oldukça fazla göründü bana. motor şanzıman problemleri belli bir km den sonra kronikleşen bir durum mu sizce?
  11. B

Grand Vitara 1.9 Ddıs Mi? Dacia Duster 1.5 Dcı Mı?

Selamlar, 30-35 bin TL bütçe ile, bu iki araca kadar sınırladım kendimi. sebep elbette yakıt tasarrufu. günlük istanbul trafiği ve hafta sonu kır bayır kullanımı için siz hangisini tercih edersiniz? ( ağır offroad ya da modifikasyon düşünmüyorum ) Duster: yakıt tasarrufu, yeni model, servis...
  12. B

İstanbul'da Gidilebilecek Land Rover Ustası?

Ynt: İstanbul'da Gdilebilecek Land Rover Ustası? oto mekanik, Hüseyin Usta. zaten şöyle bir land rover ustalarının mekanlarını gezerseniz göreceksiniz ki; kapısında her daim en az 5 araç bakımdadır. alternatifler elbette çoktur. siz en iyisini sordunuz arkadaşlar da en iyisini tavsiye etti.
  13. B

Gerçek Arazi Araçlarının Artık Üretilmemesi

Ynt: Gerçek Arazi Araçlarının Artık Üretilmemesi aynı düşüncelere sahibim. gönül ister ki dacia'da bulunan 1.5 dci (az yakması bakımından) motorlu ferozalar, vitaralar, disco I ler pajerolar yeniden üretilsin.
  14. B

Alanya'da Jeeple Dere Geçişi Macerası

Umarım araç fazla zarar görmemiştir. bugün ekşi sözlükte rastladım. https://www.youtube.com/watch?v=aHEZs0Fvb9I&feature=youtu.be
  15. B

Helezonlu Suzuki Samurai Arıyorum.

Ynt: Helezonlu Suzuki Samurai Arıyorum. bütçemi aşan bir ilana denk geldim malum sitede. bu fiyat verilir mi bu araca merak ettim. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-suzuki-samurai-offroad-donanimli-138435319/detay

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri