bilalsanlibaba kullanıcısının son içeriği

1. B

Uygun Çadır Bulma Hk.

Şöyle bir yorum yapmak istiyorum ben arpenaz +3 kullanıyorum ve gayet memnunum çadır 3 kişilik yazıyor aslında yorumlara bakılacak olursa çadırda 2 kişi kalınması gerek deniyor ama 3 kişilik çadırda biz tam 3 kişi kaldık rahat rahat yattık hatta 4 kişi bile kalınırmış çünkü birde çadırın bagaj...
  2. B

Otostop + Kamp Ege Turu

Biz fanila içlik donla büyüdük bence en iyisi o olur ekstra giyeceğe gerçekten gerek yok [emoji4] Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  3. B

Otostop + Kamp Ege Turu

Kıyafet olarak ekstra para harcamanı tavsiye etmem ama sen bilirsin yiyecek olarakta işin içine bim giriyor [emoji23] pilaki barbunya konserve, konserve ton balığı olabilir noodle diye yazılıyor galiba 1₺ ye bimde var makarna. Sonra ekmek arası salam domates üçgen peynir vs olabilir. Zeytin...
  4. B

Çadır Güvenliği

Aslında çadırın altına felanda konulabilir cüzdan telefon vs çaktırmadan çadırın altına koysak kim bilecek ? Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  5. B

Otostop + Kamp Ege Turu

Kamp ekipmanları hakkında bahsetmek istiyorum mat çanta çadır tulum 4 temel malzemen olacak çadır konusunda öğrenci işi olarak gittigidiyor gibi sitelerde 50-60₺ çadırlar satılıyor bence bir hata yapıp onlardan alma direklerden kırılan olur yağmur yağar vs sıkıntı çekersin decathlonda arpenaz ın...
  6. B

Çadır Güvenliği

Çadırımda yer varsa çantamı çadıra alıyorum bisiklet için pek bişey diyemem allaha emanet :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  7. B

Tavsiye İhtiyacım Hk.

İlk çadırsa bence evinize yakın bi yerde yapın derim eksikleriniz çok çıkmasın felan diye en azından 2. Kampınızı başka yerlere yaparsınız Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  8. B

Kamp Malzeme Listesi Eksikleri

Teşekkürler [emoji4] ekledim listeye Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  9. B

Kamp Malzeme Listesi Eksikleri

Merhabalar abilerim ablalarım biz daha yeni yetmeler olarak kampa gideceğiz siz tecrübelilerden eksiğimiz varmı diye bir soralım istedik. Bir liste oluşturdum elimden geleni yazdım. İlk kampımız olacak arkadaşlarla tecrübemizde az o yüzden inşallah az eksiğim çıkar :) Tapatalk kullanarak...
  10. B

Bayramınız Mübarek Olsun

Abilerim ablalarım ellerinizden öperim bayramınız mübarek olsun :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  11. B

Bilginize Ihtiyacım Var..

Merhaba biraz temel olarak önce bi kendi bölgenizde eve nispeten yakın bi yerde yapın acemiliğiniz çıksın derim sonra temel olarak mat tulum çadır çanta felan aldıktan sonra internettende listelere bakın malzeme olarak. Elinizden geldiğince hafif tutun çantanızı biraz araştırmadan sonra işte...
  12. B

Kamp Için Araç Içi Elektrikli Buzdolabı

Bim aktüele bir bakın yeni gelmiş 260₺ mini buzdolabı yazıyor işinizi görürmü bilemem Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  13. B

Kapadokya Kamp Arkadaşları

Merhabalar.. Adım Bilal Şanlıbaba Kapadokyada arkadaşlarımızla beraber güzel bi kamp yapmayı düşünüyoruz Sizinde bu 1-2 hafta içinde buralara gelip kamp yapma planlarınız var ise bizede eşlik edip hoş ve eğlenceli vakit geçirmek adına birlikte kamp kurabiliriz. Öncelikle biz kimiz? 17...
  14. B

Kamp Çadırı Ve Mat

Quechua arpenaz 3 ü aldım allah utandırmasın inşallah kıymetli yorumlarınız için allah razı olsun :) Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
  15. B

Kamp Çadırı Ve Mat

Abicim biz öğrenci insanlarız uykuya hasretiz havada karada uyuruz inşallah saten evlerimizde nevşehirde kapadokyada kamp yaparız genel olarak balonlar erken uçtuğundan dolayı manzara içinde erken kalkarız en iyisi ben ışığı geçireni 200₺ olanı alıyım :) Tapatalk kullanarak iPhone...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,468
Kayıtlı Üye Sayımız
172,121
Kaydolan Son Üyemiz
tto

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri